Karta Król buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Król buław – przyszłość relacji

Król buław – ogólnie

Król buław nazywany jest również królem pałek bądź królem kijów. Jako władca człowiek pragnie odmienić do tej pory obowiązujące reguły oraz normy na rzecz wprowadzenia swoich przekonań. Posiada mocną chęć posiadania kontroli nad resztą osób i otoczeniem, w którym się znajduje. Król kijów rozumie, w jaki sposób umotywować własne zdanie z tego powodu bez problemu przychodzi mu nakłonienie ludzi do zmiany zachowania albo systemu wartości. Oczywiście na takie, które król buław przyjmuje za racjonalne. Król buław pragnie być zauważalny. Jest pewny siebie i posiada energię niezbędną do przeprowadzania zmian. Z tego powodu tak łatwo przychodzi mu wywieranie wpływu na ludzi.

Karta  Król buław – przyszłość relacji

Wydarzenia: Król buław

Wydarzenia, które będą miały miejsce, przybliżą nas do zdobycia celu. Powinno się spożytkować okazje i nie pozostawać pasywnym. Jest to etap odkrywana rzeczywistości. Jeżeli żyliśmy w świecie fantazji, to król buław sprowadzi nas na ziemie. Dostrzeżemy czarno na białym, jakie życie jest naprawdę, tu nie ma miejsca na wybryki wyobraźni.

Sfera finansowa: Król buław

W sytuacji wyłonienia się pomysłu na otwarcie własnej firmy należy kierować się działaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako wartą naśladowania. Nie działać w sposób impulsywny, bez wnikliwego zastanowienia i dociekliwego przeanalizowania za i przeciw. Istnieje także szansa znalezienia schowanych zdolności, które przełożą się na dochodowe zarobki.

Król buław – w uczuciach

Król buław wskazuje, że mamy w sobie coś atrakcyjnego dla płci przeciwnej. Przydarzą się okazje do zawierania nowych znajomości. Karta pokazuje też, że warto podjąć ryzyko. Jesteśmy obecnie za bardzo skoncentrowani na życiu zawodowym. Co może skończyć się całkowitym wykluczeniem nas z przestrzeni miłosnej.

Związki uczuciowe: Król buław

W końcu zagoszczą takie aspekty jak wspaniałomyślność i wyrozumiałość. Partnerzy definitywnie włączą się w sytuacje dotyczące relacji. Ujawnią się pozytywne uczucia takie jak czułość i bliskość. Partner jest gotowy popracować nad relacją, jeżeli okaże to się niezbędne.

Porady od karty Król buław

Król buław sugeruje, że poprawa położenia nie przyjdzie samoistnie. Trzeba przejąć inicjatywę. Pasywność jeszcze nigdy nie doprowadziła do triumfu. Dzisiaj powinno się zrealizować plan. Jednakże nie należy tego robić idąc po trupach do celu. Król buław może sygnalizować, iż staliśmy się dla kogoś kimś motywującym do działania.

Król buław jako osoba

Na naszej drodze stanie mężczyzna charakteryzujący się wywołaniem uznania wśród innych. Charakteryzuje się nadpobudliwością i byciem oparciem dla innych. To cudowna cecha osobowości. Przypuszczalnie będzie pracować na wysokich stanowiskach takich jak dyrektor lub też kierownik.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie