Karta 7 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 7 kielichów – przyszłość relacji

7 kielichów – ogólnie

7 kielichów nazywana jest także 7 pucharów. Wskazuje na sytuację, w której człowiek ma wiele ścieżek do wyboru. Zazwyczaj jednakże nic z tym nie robi. Decyduje się pogrążyć w marzeniach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Podświadomie wie, iż każdy wybór spowoduje daleko idące konsekwencje/rezultat. Dlatego woli zagłębić się w świecie fantazji. Każda ewentualność wydaje się tak pociągająca, że aż obawia się zrezygnować z nieodpowiedniej. Człowiek chciałby wybrać jak najlepiej. Najczęściej jednak tak mocno boi się niewłaściwego wyboru, iż rezygnuje z podjęcia go. Karta może mówić o tym, że człowiek woli zostać w świecie fantazji z powodu tego, iż stworzył sobie bezpieczną przystań. Nie jest to dobre rozwiązanie, gdyż niewykorzystane szanse przepadną na zawsze. Wraz z nimi okazja na zmianę poprawy egzystencji.

Karta  7 kielichów – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 7 kielichów

Niepewność będzie rządzić. Na które stanowisko próbować się dostać? Jaką firmę wybrać? Pomysłowość jest cechą 7 pucharów, z tego powodu trzeba tworzyć projekty, które wymagają umiejętnie działającej wyobraźni. Być może uda to się przełożyć na zadowolenie szefa?

7 kielichów – w uczuciach

Dla osób samotnych 7 kielichów sygnalizuje, że jesteśmy dla drugiej strony jedynie opcją jedną z wielu. My z kolei często śnimy na jawie, widzimy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Warto wiedzieć, iż może to być wyłącznie fantazja. Tak naprawdę nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zagubieni. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy działać.

Związki uczuciowe: 7 kielichów

7 kielichów może opowiadać o tym, iż nastąpił czas, w którym będziemy przeżywać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy odnaleźć powodów do trosk. Jako ostrzeżenie karta mówi, iż mamy problem z oceną rzeczywistości, więc nietrudno będzie nas zwieść. Należy podchodzić do sytuacji na zimno.

7 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się zbyt dużą wrażliwością. Przeważnie przebywa w świecie fantazji, dlatego ciężko jej realistycznie ocenić sytuację. Jej nastrój jest bardzo niejednokrotnie zmienny, co naturalnie przekłada się na zachowanie. Trudno nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

Porady od karty 7 kielichów

Jeśli czujemy, iż pragniemy przebywać w świecie marzeń, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednak, iż nie może to ciągnąć się w nieskończoność. W przeciwnym przypadku zacznie nam się zdawać, że wyobraźnia to faktycznie rzeczywistość. 7 pucharów opowiada o rozmaitościach i to nas dzisiaj czeka. Uczucia, przyjęcia, zabawa.

Wydarzenia: 7 kielichów

Sytuacje, które nadciągają, będą charakteryzowały się naszym niezdecydowaniem. Pojawi się dużo możliwości wyboru oraz konieczność zmiany ustaleń w sytuacjach, które były już skrupulatnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymogą na nas upartą postawę i kroczenie do celu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie