Karta Słońce – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Słońce – przyszłość relacji

Słońce – ogólnie

Słońce oznaczone jest liczbą dziewiętnaście. Zwiastuje przyjście lepszych czasów, wesołe chwile. Zapowiada uzyskanie świadomości i rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię niezbędną do działania albo zachowania odpowiedniego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił pragnie zmieniać swoje życie na lepsze. Jest przygotowany na to mentalnie. Słońce zwiastuje sukces na wielu płaszczyznach. Dlatego jest to dobry moment na podjęcie przedsięwzięcia. Jest to karta przepełniona optymizmem. Nie powinniśmy doszukiwać się w niej negatywnego przesłania. Zwyczajnie go nie ma.

Karta  Słońce – przyszłość relacji

Wydarzenia: Słońce

Zdarzenia będą niosły pozytywne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach lub poznać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To okres najlepszych pomysłów, których realizacja przyniesie olbrzymie korzyści. Słońce może oznaczać też przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

Porady od karty Słońce

To odpowiedni dzień na pogodzenie się. Natrafimy na niewielkie sukcesy oraz sympatyczne niespodzianki. Zapomnijmy o obowiązkach. Życie to nie tylko wydatki, sprzątanie oraz praca. Jego częścią jest też pasja, hobby i piękno świata. Los prosi, żeby być mu wdzięcznym za przychylność. Trzeba odnaleźć dawno zapomniane dziecięce serce i spojrzeć na świat niewinnymi oczyma. Odnajdźmy zadowolenie oraz przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

Słońce jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie tryskała energią oraz optymizmem. Czuje satysfakcje ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w dobre zamiary. Nie sądzą, iż może ich oszukać. Ponadto, szybko się do niej przekonują. Zawód, który wskazuje Słońce to artysta.

Słońce – w uczuciach

Spełniona miłość to przesłanie Słońca. Zarówno dla singli, jak i zakochanych. Może przepowiadać znalezienie miłości na całe życie. Szczere uczucie widoczne jest po obydwu stronach. Będzie to czas wypełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak doskonałe, iż będziemy powracać do nich przez całe życie.

Związki uczuciowe: Słońce

Pojawi się harmonia, tolerancja i zażegnanie starych nieporozumień. Partnerzy będą otwarcie okazywali sobie uczucia, dlatego oboje poczują się bezpiecznie. Jest to czas wypełniony miłością, która jest tak samo silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

Sfera finansowa: Słońce

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Możliwe, że ukończony kurs przyczyni się do podwyżki bądź awansu? Jest to okres wyłącznie pozytywnych zdarzeń. Słońce oznacza pomyślność, dlatego trzeba otworzyć swoją działalność, zmienić pracę. Powinniśmy wyłącznie zyskać. W sferze materialnej możemy oczekiwać poprawy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie