Karta 2 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 2 kielichów – przyszłość relacji

2 kielichów – ogólnie

2 kielichów nazywana jest też 2 pucharów. Oznacza start znajomości. Drugą osobę powinniśmy traktować równorzędnie. Trzeba przemyśleć jak byśmy pragnęli, aby z nami postępowano i wtedy wprowadzić to postanowienie w życie. Z drugiej strony odbieramy przestrogę – nie należy patrzeć na świat przez różowe okulary. Pamiętajmy, że mamy do czynienia tylko z człowiekiem, a nie siłą wyższą. Z tego powodu nie możemy przypisać takich cech żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma jakąś ciemną, gorszą stronę (cechę). Dobrą stroną 2 kielichów jest to, iż pokazuje relacje przyjacielskie. Prawa obowiązujące strony są takie same. Ponadto, obydwie strony w takim samym zakresie pragną spójności, zaangażowania, wyrozumiałości i otwartości.

Karta  2 kielichów – przyszłość relacji

2 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się nadopiekuńczością. Szanuje pomyślność drugiego człowieka. Jest godna zaufania, zrównoważona i komunikatywna. Może pracować w zawodzie, który wymaga pomocy drugiemu człowiekowi np. wolontariusz bądź pielęgniarka.

Związki uczuciowe: 2 kielichów

Sporo miłych chwil. Możemy oczekiwać zaręczyn/ślubu i innych romantycznych sytuacji. Poczujemy obopólne dopełnianie się i nabierzemy przeświadczenia co do uczuć względem partnera. Nie pierwszy i nie ostatni raz partner nas czymś urzeknie.

Porady od karty 2 kielichów

Karta prosi, abyśmy nauczyli się uzyskiwać radość z przychylności, jaką jest uczciwe traktowanie przez obydwie strony. To prezent, ponieważ niełatwo natrafić na człowieka nie oceniającego, niewywyższającego się, opiekuńczego oraz tolerancyjnego. Większość ludzi chce górować nad innymi.

Wydarzenia: 2 kielichów

Zgoda w relacjach z ludźmi. Jeśli do teraz czuliśmy niechęć lub też nienawiść, to właśnie teraz przyjdzie moment przebaczenia. Nieporozumienia zostawimy daleko za sobą i odnajdziemy sposób na kompromis z drugą osobą. Możliwe ustępstwa i odnalezienie korzystnego rozwiązania, na które z ochotą przystaną obie strony.

2 kielichów – w uczuciach

2 pucharów sygnalizuje, iż istnieje możliwość zawarcia uczuciowego, szczerego związku. Kluczem do sukcesu jest tolerancja, spójność w postaci kompromisów i niekoncentrowanie się na słabościach. To wszystko, co trzeba wykonać, aby zamienić fascynację (zauroczenie) w poważną, satysfakcjonującą relację.

Sfera finansowa: 2 kielichów

Pozytywny czas w sferze finansów. Czekają nas pomyślne warunki umowy, satysfakcja z pracy, wsparcie w niełatwych momentach przez współpracowników oraz owocna współpraca. Co interesujące 2 pucharów oznacza pracę we dwójkę, dlatego może przydarzyć się szansa do założenia firmy z partnerem lub zatrudnienie w tej samej firmie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie