Karta Król mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Król mieczy – przyszłość relacji

Król mieczy – ogólnie

Król mieczy ukazuje człowieka, który dobrze się urządził w życiu przy pomocy błyskotliwego umysłu i obrotności. Osoba w energii króla mieczy króluje i ma „poddanych” dlatego, że umie ich właściwie zmanipulować. Co więcej umie to zrobić tak sprawnie, że inni tańczą, jak im zagra. Zawsze kieruje się rozumem. Przeważnie nikt nie podważa jego zdania. Człowiek ten kompletnie nie emanuje uczuciami. Otoczenie podlega jego srogiej ocenie. Jak typowy król – nie znosi oporu i zawsze lubi mieć ostatnie słowo (decydować). Karta przekazuje ważną lekcję. Przebiegłość oraz intelekt mogą być znakomitymi instrumentami do osiągania celów. Okoliczności będą wymagały charyzmy i zdominowania drugiej osoby i obrania idealnego planu działania. Nie ma tu miejsca na pomyłkę.

Karta  Król mieczy – przyszłość relacji

Król mieczy – w uczuciach

Król mieczy przedstawia człowieka, który chce pełnić władzę nad innymi. Wymaga całkowitego dostosowania się. Karta ostrzega przed kontrolą, poddaństwem, spełnianiem zachcianek. Zatrzymajmy się i porządnie przeanalizujmy czy ta osoba nas nie wykorzystuje.

Wydarzenia: Król mieczy

Nadchodzą chwile, które będą wymagały od nas całkowitego podporządkowania. Być może przepisy prawa będą wyjątkowo niekorzystne? Popełnimy błąd, a policjant nie wesprze nas, bo musi działać zgodnie z prawem. Spore szanse spotkania osoby despotycznej, dominującej.

Król mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie autorytetem dla innych. Mądra oraz obiektywna, więc niejednokrotnie jest rozjemcą w trakcie nieporozumień. Przyjmuje role obserwatora i wysłuchuje innych z uwagą. Nie jest patetyczna, czyli może sprawiać wrażenie osoby chłodnej. Nierzadko wprost głęboko zakopuje emocje.

Porady od karty Król mieczy

Król mieczy próbuje powiedzieć, że racjonalne myślenie jest kluczem do podejmowania odpowiednich decyzji. Jeśli chcemy przekonać kogoś do naszego zdania, to należy przekazać mu racjonalne, niepodważalne argumenty.

Sfera finansowa: Król mieczy

Karta sugeruje, aby przemyśleć sferę materialną. Jest to pomyślna przepowiednia, bo inwestycje przyniosą zysk. Pojawi się szansa na podpisanie umowy obfitującej w korzystne warunki. Król mieczy pokazuje to, iż może objawić się potrzeba dzielenia się zasobami materialnymi.

Związki uczuciowe: Król mieczy

Król mieczy niejednokrotnie pokazuje potrzebę zbudowania związku opartego na intelektualnym połączeniu. Tak samo może uświadamiać nas, że na tym dokładnie opiera się aktualny związek. Karta jest symbolem stawiania wysokich wymagań. Co w przypadku relacji może być niełatwe.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie