Karta As buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta As buław – przyszłość relacji

As buław – ogólnie

Karta As buław często inaczej nazywaną As pałek bądź As kijów oznacza nowość, działanie, potęgę, witalność. Jest jedną z grupy kart należących do żywiołu ognia. Gdy intryguje nas przyszłość, karta obiecuje początek czegoś nowego. Związek, zainteresowanie, a nawet praca – możliwości jest co niemiara. Nadrzędny przekaz Asa Buław to naciskanie na to, by nie poddawać się niepokojowi. Jakkolwiek chodzi nie tylko o tę ekscytację… W wypadku niepewności zachęca do rozpoczęcia ryzykownych przedsięwzięć. Pomimo tego, że z góry zakładamy klęskę. Ważne jest także to, by się nie zniechęcać — przecież napełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się zupełnie nowe drogi, bramy potencjału się odblokują. Należy z nich korzystać. Jeśli ilekroć dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o niskim prawdopodobieństwie porażki. To wyraźny czas na to, by się nie powstrzymywać!

Karta As buław – przyszłość relacji

Sfera finansowa: As buław

Otwarcie oryginalnych możliwości. dopiero co poznany nieznajomy może przyczynić się do awansu, zmiany pracy (naturalnie na korzystniejszą ofertę). Być może to właśnie dzięki niemu prowadzony projekt zostanie znacznie wcześniej sfinalizowany oraz porządniej wykonany? Ewentualnie okaże się dalszą rodziną kierownika przedsiębiorstwa, w której jesteśmy zatrudnieni, i szepnie przychylne słówko na nasz temat?. Ogólnie jest to korzystna karta, jaka ma możliwość przyczynić się do poprawy sytuacji zawodowej.

Porady od karty As buław

Twórcza postawa, zachwyt i działanie. Mnóstwo pozytywnych, przyjemnych niespodzianek. Warto dziś podjąć się wszelkich wyzwań, ponieważ mamy dosyć sił na sprostanie im. Oryginalny projekt? – dzisiaj na pewno wszystko pójdzie bez problemu. Nieodwzajemniona miłość na pewno zwróci na nas szczególną uwagę, jeśli jedynie o to się postaramy. Karta pałek temu służy!

Związki uczuciowe: As buław

As buław zapewnia, że ktoś nowy pojawi się w naszym życiu. Znajomość niezmiernie prędko się rozwinie. Będzie to relacja płomienna, intensywna. Pełna miłosnych, cielesnych uniesień. Kierowana impulsem, a nie rozsądkiem. Dzieje się tu i teraz. Bez możliwości rozpatrywania każdego spotkania. Symbolizuje obszerne prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jednak karty leżące obok mają niebanalne znaczenie, jeśli chodzi o rozwój tego gorącego, uzależniającego żaru. Dla trwającego związku oznacza to, by odrodził się na nowo. Być może wkradła się rutyna lub ewentualnie partner czuje się zaniedbany? Zadanie jest łatwe – spowodować, by czułość rozkwitła od nowa.

As buław jako osoba

Tak samo jak w sferze miejsc pracy – ktoś spowoduje, iż nasze życie zmieni się na lepsze. Są w stanie to być drobne sytuacje np. propozycja spaceru z pieseczkiem bądź też większe np. darmowa pomoc w otwarciu własnej działalności.

Wydarzenia: As buław

Nadarzyła się szansa, aby przezwyciężyć niezmiernie trudną sytuację. Los będzie nam sprzyjać, a więc spory problem może zostać zażegnany, szybciej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to dobra passa!

As buław – w uczuciach

Pytając o to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie pozytywna. Jest oczarowana i pragnie poznać nas bliżej. To bardzo dobry czas, żeby zacisnąć więzi. Czekają epokowe momenty!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie