Wróżby: Czy on mnie kocha ?

Magiczne wróżby z tarota

Wróżby: Czy on mnie kocha ?

Słucha tego, co mówisz

Główna przesłanka, że twój chłopak darzy Cię szczerym uczuciem? Zawsze Cię słucha. Żeby skupić się na tym, co masz mu do powiedzenia, zatrzymuje grę albo odkłada telefon na boczny plan.

Daje przemyślane prezenty

Nie sztuka kupić komuś wartościowy, popularny prezent. Sztuka to sprawić prezent, który będzie rozważny, osobisty i cenny dla obdarowywanego. Jeśli partner Cię kocha, sprezentuje Ci płytę twojego ulubionego zespołu, którego sam nie lubi, wymarzoną książkę, o której napomknęłaś mu tylko raz albo pościel ze zwierzątkami, które kochasz.

Planuje waszą przyszłość

Mówi o wspólnych wyjazdach, posiadaniu wspólnie psa czy kupieniu mieszkania. Jeśli Twój mężczyzna uwzględnia Ciebie w swoich zamiarach i myśli o przyszłości u twojego boku, to ma względem Ciebie naprawdę poważne zamierzenia.

Wróżby: Czy on mnie kocha ?

Chce czuć Twoją obecność

Ludzie, którzy darzą się miłością, naturalnie nie muszą być przy sobie cały czas. Ale gdy twój ukochany nagle Cię obejmuje, całuje Cię po dłoni, bierze Cię za rękę w sklepie albo siada obok ciebie przy stole wśród znajomych, to nawet nie musi mówić słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie blisko ciebie, mówi wszystko.

Bywa z Ciebie dumny

Twój partner jest twoim najwierniejszym fanem. Jest dumny ze wszystkich twoich dokonań, nawet jeśli są błahe. Czasami masz poczucie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Prosi Cię o porady

Jesteś prawdziwym oparciem swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma kłopot, potrzebuje porady lub pomocy albo ma gorszy dzień. Ufa Tobie bardziej niż komukolwiek.

Wie, kiedy coś jest nie tak

Przeczytaj również: https://blog.otylia.pl/czy-on-nadal-kocha/

Nie musisz wcale tego ogłaszać, on od razu widzi, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się martwisz, czy może jakoś Cię wesprzeć. Od razu wyczuwa twój gorszy nastrój, panikę czy niepokój. Co więcej, czujesz, że możesz mu o swoich problemach wspomnieć.

Chce Twojego dobrego samopoczucia

Łatwo zaobserwować, czy twój partner Cię kocha – mimo że tego jeszcze nie powiedział – po jego codziennym zachowaniu w stosunku do Ciebie. Godzi się na twoje osobliwe domowe nawyki, wstaje do pracy na palcach, aby cię nie obudzić, pozwala ci siedzieć w autobusie przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zapadasz w sen na kanapie… Jednym słowem, troszczy się, by było ci jak najlepiej i jak najmilej.

Broni Cię

Ochraniamy ludzi, na których nam zależy. Jeśli twój partner troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie źle, to żywi do Ciebie prawdziwe uczucia.

Rozmawia o Tobie z innymi ludźmi

Partner dyskutuje ze swą mamą przez skype. W pewnej chwili słyszysz swoje imię i to w dość przypadkowym kontekście. Analogicznie w dialogach z dowolną osobą – znajomym, ojcem, przyjacielem. Kiedy twój partner przy każdej możliwej okazji wspomina o Tobie w dialogach z innymi, oznacza to, że jesteś dla niego najważniejsza.

Wykonuje za Ciebie Twoje obowiązki

To niekiedy wydaje się trywialne, lecz wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego czynności to jedna z ważniejszych oznak szczerego uczucia. Jeśli ukochany zmywa za Ciebie naczynia, wynosi śmieci, bo wie, że zwyczajnie tego nie znosisz, to raczej naprawdę cię kocha.

Okazuje Ci wsparcie i pomoc

Kiedy potrzebujesz pomocy czy wsparcia, nieustannie możesz liczyć na partnera. Tak bardzo, że w sytuacji gdy zadzwonisz do niego, że zalało Ci mieszkanie albo twój pojazd stanął w płomieniach, on rzuci wszystko i ruszy Ci z pomocą.

Wspiera Cię w Twoich zamiarach

Ukochany wspiera Cię w twoich planach i celach. Wierzy w ciebie, powtarza Ci, że dasz sobie radę i nie pozwala Ci zrezygnować ze swoich celów. Jeżeli wierzy w Twoje cele bardziej, niż Ty sama, to jesteś wybranką losu.

Często o Tobie rozmyśla

Kiedy nie jesteście akurat fizycznie ze sobą, twój partner często daje Ci znać, że o Tobie myśli na przykład – dostajesz wiadomość na telefon, że właśnie usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

Jesteś dla niego priorytetem

Jednym z najważniejszych sygnałów, że mężczyzna Cię kocha, jest priorytetowe traktowanie. Nie chodzi tu o to, że powinien spędzać swój wolny czas tylko z tobą i nie spotykać się z kumplami – to byłoby wręcz niezdrowe. Jeśli najczęściej twój mężczyzna stawia na ciebie i wspólne aktywności oraz pragnie spędzić z Tobą każdą wolną chwilę, nawet gdy jest pracoholikiem, a jego grafik pęka w szwach, to po prostu Cię kocha.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie