Kiedy facet chce wrócić po rozstaniu ?

Magiczne wróżby z tarota

Kiedy facet chce wrócić po rozstaniu ?

Nie chce mówić o swoim życiu osobistym

Nie przechwala się, unika rozmów o spotykaniu się z innymi. Nawet jeśli z kimś randkuje, nie traktuje tego poważnie i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większe prawdopodobieństwo, że będzie miał okazję cię odzyskać.

Chce spełniać Twoje marzenia

Czy często powtarzałaś, że chciałabyś pojechać do Włoch? On przed momentem tam był. Mówiłaś, że Twoim marzeniem jest wyjście do opery? On właśnie tam poszedł. I jakimś cudem się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

Unika wszystkich

Kiedy facet chce wrócić po rozstaniu ?

Pozostaje w domu, nie goli się, nie spotyka się ze znajomymi czasami nawet nie pojawia się w pracy? Widocznie zauważył, że popełnił błąd i jest zasmucony tym, co się stało.

Czujesz, że jego znajomi Cię śledzą

Mogą to być też wasi wspólni koledzy, którzy przekazują mu nie zawsze na jego prośbę, ale dopóki ich nie skarci, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. W sytuacji gdy wasi znajomi ciągle wam kibicowali, siłą rzeczy będą podejmowali próby, by znowu was połączyć.

Nie pali mostów z Twoją rodziną

Z jakiego powodu on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? W jakim celu utrzymuje z nimi kontakt? Być może po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od tego, co było. Widocznie nie chce wypaść z obiegu. Mając kontakt z twoją rodziną, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Chce się zmienić

Przypominasz sobie, jak się wściekałaś, że notorycznie chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak to się stało, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że pragnie ci udowodnić, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym mówiłaś. Liczy, że dasz mu kolejną szansę.

”Całkiem przypadkiem” wpadacie na siebie

Jeśli dobrze się znaliście, on bardzo dobrze wie gdzie i o której godzinie będziesz. Jeśli zasadniczo nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem cały czas staje ci na drodze. Oczywiście „przypadkiem”, jak twierdzi…

Jego zainteresowanie Twoją osobą wzrosło

Przed momentem zerwaliście, a on systematycznie dopytuje, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwidoczniej chce, byś i ty zapytała o to samo. W dodatku chce wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego rozstania.

Jest bardzo, bardzo zazdrosny

Widział cię gdzieś na mieście albo zobaczył jakieś zdjęcie. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś mężczyzna. Drąży temat, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to sugeruje, że nie uporał się z waszym zerwaniem i ciągle jesteś dla niego istotna. Koniec jest w momencie, gdy pojawia się brak zainteresowania.

Szaleje na mediach społecznościowych

Przed tym incydentem wrzucał posty od czasu do czasu? Rzadko ukazywał swoje życie osobiste, a teraz cały czas chwali się, jak to fantastycznie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu beztroski wypad na cały weekend? Czyni to wszystko na pokaz, żeby Ci uzmysłowić, że wcale nie jest mu źle z powodu zakończenia waszego związku. Ma nadzieję, że zobaczysz te wszystkie informacje.

Dał sobie radę bardzo szybko

Jak mawiają – klin klinem. W sytuacji gdy on szybko zaczął umawiać się z kobietą, którą chwilę temu zapoznał, najwyraźniej usilnie usiłuje o tobie zapomnieć. To błahe wyskoki i bardzo raniące w stosunku do tej drugiej kobiety, ale cóż… Kto nadąży za facetami?

On wciąż jest wściekły

Mowa tu o emocjach. Dopóki są, wciąż jesteś dla niego priorytetem. Możliwe, iż to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za zakończenie waszego związku, ale on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co odczuwa i zmuszony jest przenieść na kogoś odpowiedzialność. Gdybyś nie była dla niego wciąż ważna i jeśliby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby czasu na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać emocjonalne wiadomości.

Pisze do Ciebie jak jest pod wpływem alkoholu

Alkohol ułatwia nam relacje personalne. Stajemy się bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeśli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości po alkoholu, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obraźliwe wiadomości, najprawdopodobniej nie radzi sobie z emocjami. Należałoby dokładnie przeanalizować, jak co on robi po spożyciu.

Opowiada Ci o swoich kłopotach

Wyraźnie fantastycznie sobie przemyślał, z jakiego powodu doszło do zerwania i ma nadzieje, iż będzie miał sposobność, by z tobą o tym podyskutować. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Najważniejsze, by się na nich uczyć.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie