Jak sprawdzić czy na rodzinie ciąży klątwa ?

Magiczne wróżby z tarota

Jak sprawdzić czy na rodzinie ciąży klątwa ?

Chorujące rośliny i drzewa

Jeśli zdrowe rośliny domowe chorują bez konkretnego powodu, na wstępie musisz sprawdzić glebę.
Zdarza się tak, że złe czarownice „pod przykrywką” chcą chować magiczne przedmioty w roślinach domowych. Rośliny domowe łatwo zapadają w chorobę, z uwagi na fakt nie posiadają owocnego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one w pierwszej kolejności zostają narażone na chorobę. Przetestuj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie zauważony zaczarowany lub niezidentyfikowany przedmiot lub płyn przygotuj się na oczyszczenie. Wyrzuć ten przedmiot. Porozmawiaj z profesjonalistą, jeśli więcej roślin jest chorych.

Dziwne znaki na Twoim domu

Wiedźmy mogą potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium za pomocą swoich magicznych znaków. Znalezienie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia w twoim domu oznacza, że była tam czarownica lub ktoś, kto próbuje się do niej upodobnić. Symbol ten jest prawdopodobnie wyrżnięty nożem (rytualnym sztyletem) lub namalowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, poinformuj policję, jeśli twierdzisz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który miał miejsce na twoim terenie. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po uprzątnięciu miejsca rzuć na nie wodę święconą.

Jak sprawdzić czy na rodzinie ciąży klątwa ?

Amulety znikają lub się łamią

Amulety wykorzystywane są po to, aby to one poniosły wszystkie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Z racji tego też, gdy amulet się psuje lub zagubi się, oznacza to, że jego energia została zużyta. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj złamanego amuletu.

Brakujące przedmioty osobiste

Bielizna lub ubrania (zwłaszcza noszone) dają silny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich mocno prywatnych przedmiotów (przypuśćmy, że zegarka). Ta wasza gęsta energia może być zastosowana niczym ogniwo w rytuałach, tak samo w dobrych jak i złych celach.

Dziwne płyny i mazie wokół domu

Niekiedy wiedźma może użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje otoczenie. Aby to zrobić, ciecz powinna zostać rozprowadzona wokół Twojego domu lub na twoim progu. Znalezienie tego pokroju płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub potłuczonym szkłem może oznaczać, że ktoś usiłuje rzucić na ciebie klątwę.

Doświadczanie przypadkowego bólu

Niekiedy atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co możliwie jesteś w stanie odczuwać jako ból. Ten ból jest tak naprawdę sygnałem od twojej aury, że wydarzyło coś niedobrego. Głównie jeśli ten ból nie da się porównać do czegoś, co kiedykolwiek czułaś lub dotyczy części twojego ciała, która jest w 100% zdrowa. Każdy ból musi być na starcie wybadany przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy po raz pierwszy wystąpił? Czy nasilił się w trakcie pełni księżyca? Prowadź dziennik. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Mroczne omeny

Zauważenie niebieskiego motyla jest omenem, że pracuje tu magia. O ile magia nie jest twoja, miej na uwadze, że możesz być zmuszona do czytania między wierszami. Wrony i sowy są także przyciągane przez magię, tak samo dobrą jak i negatywną. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk przypadkowo przekroczy twoją drogę to również jest omen. Znalezienie ciemnego żółtka jajka uchodzi za mroczny omen czarnej magii. Jest to również sposób, aby poznać, czy jesteś przeklęta.

Zwierzęta się dziwnie zachowują

W sumie klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się dookoła przeklętego celu. Z racji tego zwierzęta, które są silniej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się nieoczekiwanie. Weźmy pod uwagę następujące przykłady: Ptaki – przede wszystkim kruki – latające dookoła twojego mieszkania lub ogrodzenia. Psy szczekające bez powodu. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (przede wszystkim czerwone) przejmują miejsce (w którym ich przedtem nie było). Podglądaj rzetelnie zachowanie zwierząt. Usiłuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub przepłukać dom wodą święconą.

Znikające zdjęcia

Istnieje opinia, że zdjęcia (przede wszystkim te starsze lub niecyfrowe) mają coś z twojej energii eterycznej. Są one w stanie faktycznie funkcjonować jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to używane jako punkt odniesienia dla wielu rytuałów, jednakowo pozytywnych jak i negatywnych. Z racji tego też brakujące zdjęcia z twojego pokoju lub mieszkania oznaczają, że ktoś jest w stanie je zagarnąć, aby zastosować je do mrocznych rytuałów.

Ktoś Cię przeklina w Twoich snach

Zazwyczaj wiedźmy, które przeklinają, są rozwścieczonymi ludźmi, którzy są skłonni do popełniania błędów. Z tego powodu także nie zacierają one wszystkich swoich śladów. Dlatego przeklęty cel może zagorzale dostrzegać go w swoich snach. To może być znak ostrzegawczy.

Dziwne przedmioty w Twoim domu

Czarownice, które wytypują cię za cel, muszą uzyskać łączność, aby skutecznie cię przekląć. Aby to zrobić, muszą wprowadzić w życie kilka sposobów. Najczęstszym instrumentem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy sądzimy, że jesteśmy celem ataku, jesteśmy w stanie zachowywać się jak przeklęci ludzie. Zadzwoń na policję, jeśli jesteś przekonany, że ktoś zakradł się do twojego domu i zostawił coś przerażającego, aby cię prześladować. Należy zgłosić każde ewentualne „włamanie”, a także akt wandalizmu. Wyrzuć ten przerażający przedmiot. Nigdy nie zapominaj o tym, że: Nigdy nie wywalaj przeklętego artefaktu do jeziora.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie