Czemu on mnie nie chce ?

Magiczne wróżby z tarota

Czemu on mnie nie chce ?

Twoje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością

Nie ma nic złego w posiadaniu pewnych oczekiwań co do związku, ale należy wyznaczyć pewne możliwe do osiągnięcia granice. Dotyczyć powinny one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Partner może poczuć strach, jeżeli będziesz od niego wymagać zapewnienia bardzo wysokiego standardu życia, podobnie jak ciągłego spełniania twoich kaprysów, robienia tego, co chcesz i podporządkowania się w każdej dziedzinie życia temu, co Ty myślisz i czego oczekujesz.

Był tajemniczy

Czasami mężczyzna może posiadać jakieś tajemnice albo mieć kłopot, o którym nie chce mówić towarzyszce życia, i sądzi, że jedyną opcją, jaka mu pozostaje, jest zapaść się pod ziemię lub porzucić ją bez słowa po to, by uniknąć rozmowy na ten temat. Być może wyda ci się to mało prawdopodobne, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój były partner macie za sobą niezbyt długi, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś możliwości poznać dokładnie jego charakteru i każdego aspektu jego życia,możliwe, że nie o wszystkim Ci powiedziałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego cię zostawił. Może jest w związku małżeńskim, ma narzeczoną albo inny sekret, jaki nie powinien wyjść na światło dzienne, to, co skrywa, rzecz jasna wcale nie musi być związane z faktem, że w jego życiu istnieją inne kobiety.

Czemu on mnie nie chce ?

To po prost nie była miłość

Może być i tak, że on postanowi się rozstać, ponieważ zda sobie sprawę, że nie jesteś jego prawdziwą miłością. To przykre, ale w tym przypadku nic raczej nie możesz już zrobić. Próba nakłonienia go do pozostania z Tobą na siłę nie jest dobrym rozwiązaniem. Im silniej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie bolało rozstanie, które w takiej sytuacji jest kwestią czasu. Nie pokazuj, że się załamujesz, pogódź się z jego słowami i odejdź z dumą. Zasługujesz na miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

Za szybko próbowałaś go zmieniać

Niestety, ale jeżeli nie przestaniesz wciąż na siłę naprawiać innych, nikt dłużej nie zostanie u Twojego boku. Twój partner nie szuka drugiej matki, zwłaszcza takiej, która chce nim rządzić w każdej sferze życiowej.

Zbyt szybko mu uległaś

Kiedy bardzo szybko oddasz się mężczyźnie w sferze seksualnej sprawi, że on od razu straci Tobą zainteresowanie. Faceci nie lubią łatwych zdobyczy. Wolą kiedy kobieta ma swoje zasady i wbrew pozorom chętnie się do nich dostosowują. Oczywiście tylko w tych sytuacjach, gdy kobieta naprawdę im się podoba i nie interesują ich przelotne romanse.

On chciał być męski w tym związku

W taki sam sposób, w jaki kobieta chce poczuć, że ktoś jest cały dla niej i dba o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu sygnał, że on jest jej jedynym tak silnym oparciem. Nie ma konieczności, abyś ciągle mu o tym przypominała, wystarczy, że w delikatny sposób dasz znać, że dokładnie tak czujesz.

Nie chciał Cię zranić

Twój poprzedni partner zostawił cię nagle, podając niejasne wyjaśnienia, ponieważ boi się, że będąc z tobą zupełnie szczerym, skrzywdziłby cię jeszcze bardziej… Kiedy zrywasz z kimś, w głębi duszy wiesz, że nieważne, jakie podasz powody, to i tak sprawisz drugiej stronie ogromny ból i zawód… Ostatecznie dużo nieco lepszą opcją wydaje się „czuję, że związek to aktualnie nie jest to, czego w życiu pragnę… to nie twoja wina” niż „ostatnio nie pociągasz mnie już fizycznie i nudzę się z tobą”.

Chciałaś go mieć tylko dla siebie

Powodem, dla którego mężczyźni często decydują się zrezygnować z jakiejś relacji, jest chorobliwa zazdrość i zaborczość partnerki. Pamiętaj, że związek nie polega na ograniczaniu czyjejś wolności. Musisz zrozumieć i akceptować to, że on ma prawo widywać się ze znajomymi bez Ciebie, spóźnić się, a nawet być na tyle zajętym, żeby nie zadzwonić chociaż obiecał. To zwyczajne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się Twoimi wyrzutami czy awanturą…

Zbyt szybko mówiłaś mu jak mocno go kochasz

To mężczyzna pierwszy powinien wyznać miłość partnerce. Rzecz jasna w odwrotnym przypadku nie ma reguły na przebieg kolejnych wydarzeń i wyznanie nie musi spowodować rozstania. Może się jednak stać tak, że on tego nie czuje lub nie jest gotowy na wielkie słowa. Twoje wyznania mogą powodować presję. Kiedy mężczyzna słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, oczekuje ona podobnej odpowiedzi. To wyznanie nie zmusza do poważnych czynów, ale jest pewnym rodzajem deklaracji. Dodatkowo on może mieć wrażenie, że jesteś niestabilna emocjonalnie, skoro tak szybko się zakochałaś.

Poznał inną

Twój ex nie chce doprowadzić do wielkiej awantury, ma naprawdę wielką tajemnicę i nie chce cię zranić. Spotkał inną dziewczynę, zdecydował, że chce z nią stworzyć coś poważnego i dlatego pomyślał, że najbezpieczniej będzie, jeśli rozstaniecie się szybko i bez szczegółowych wyjaśnień.

Bez przerwy zarzucałaś go swoimi uczuciami

„Kochasz mnie?”, „Jak bardzo mnie kochasz?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Zabawne, prawda? Ale niestety część kobiet sądzi, że częste wypowiadanie tych dwóch ważnych słów przez mężczyznę wskazuje na stabilizację w związku. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama bezustannie powtarzasz mu, jak to szalejesz z miłości, po jakimś czasie on nie będzie czuł już wartości tych dwóch słów.

Nie wytrzymał ciągłych zmian twojego nastroju

Faceci zwracają uwagę na sprawy ogólne, a panie mają tendencję do analizowania i wnikania we wszystkie szczegóły. Nic w tym złego, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej myśli nie będziesz informować swojego partnera. On, pomimo że jest bardzo cierpliwy, w końcu może zacząć być tym zmęczony i przytłoczony.

Zapomniałaś o lojalności

Nie powinnaś zapominać, że lojalność jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz ofiarować swojemu partnerowi. I pamiętaj – on ciągle się Tobie przygląda i rozumuje mniej więcej tak: jeśli moja kobieta jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też taka wobec mnie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie