Oznaki, że do siebie pasujecie

Magiczne wróżby z tarota

Oznaki, że do siebie pasujecie

Macie podobne poczucie humoru

To niezwykle kluczowe, aby jedno z was nie było nad wyraz poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie bez przerwy kłócić. O wiele korzystniej dogadują się osoby mające identyczne poczucie humoru.

Pracujecie w podobnym czasie

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/numerologia-zwiazku/

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet uczęszcza do pracy po południu, to normalne, że pozostaje wam niedużo czasu na rozmowę i spędzenie czasu razem. Czy można na takiej zasadzie funkcjonować na dłuższą metę?

Dobrze się dogadujecie

Naturalnie właściwa komunikacja jest źródłem pomyślnej relacji. Jesteście w stanie ze sobą się porozumiewać na każdy temat, nie ma między Wami niedomówień, sekretów i kłamstw. Jesteście wobec siebie otwarci i prawdomówni. Uważnie się słuchacie i prezentujecie zaciekawienie tym, co ma do przekazania druga osoba.

Wartości w wierze

Jednakowe podejście do kwestii wiary jest niezwykle kluczowe dla szczęśliwego związku. I nie chodzi w tej kwestii tylko o to, byście oboje byli mocno religijni, ale o jednakowe podejście do kwestii dobra i zła. Jednakowy kodeks moralny to klucz do skomponowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Jesteście ciekawi siebie nawzajem

Wciąż jesteście siebie ciekawi i odkrywacie się na nowo. Sporo rozmawiacie, zadajecie sobie pytania i chętnie słuchacie odpowiedzi. Chcecie się jak najlepiej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Zaufanie

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie nawzajem. Nie stwarzacie sobie powodów do zazdrości i zwątpienia. Lojalność i uczciwość to baza waszego związku.

Radzicie sobie z kłopotami

Chociaż czasem występują między wami sprzeczki, to szanujecie się wzajemnie i jesteście w stanie się pojednać. Potraficie rozgryźć niezgodności i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i kłopotom na swej drodze.

Macie takie samo podejście do dzieci

Istotne, aby nie trafić na osobę o kompletnie odmiennym podejściu. Np. ona chce dziecka, a on nie. W takiej sytuacji nie wypracujecie kompromisu. Jeśli obydwoje pragniecie posiadać dzieci za jakiś czas, gdy przyjdzie na to pora, to posiadacie odpowiednie podwaliny pod związek.

Macie zbliżony poziom inteligencji

To istotne, abyście obydwoje byli w tej samej mierze inteligentni, ponieważ w takim przypadku umiecie się porozumieć. Osoba, która jest zmuszona wszystko tłumaczyć osobie, która nie pojmuje wręcz najłatwiejszych kwestii, szybko się irytuje funkcją nauczyciela.

Dieta

Ona lubi sushi, a on nienawidzi surowej ryby? Ona zajada się owocami morza, a on najchętniej jadłby codziennie w fastfoodach? To bardzo źle. Jednakowe nawyki żywieniowe to klucz do pomyślnego związku. Jeśli więc wy lubicie jeść to samo, jesteście szczęściarzami.

Chcecie mieszkać w tym samym kraju

On marzy o tym, by żyć i wykonywać pracę zawodową w Nowym Jorku, a ty nie wyobrażasz sobie życia poza Polską? Otwórz oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z czasem i tak będzie jej to wypominać.

Podobne podejście do ślubu

Jeśli ona chce ślubu, a ty nieformalnego związku, to w tym miejscu powstaje niezgodność. Tak samo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona wyśniła sobie ślub kościelnym, ty o cywilnym lub odwrotnie. Szanse na to, że się porozumiecie są marne.

Lubicie w łóżku podobne rzeczy

Jeśli kobieta ceni sobie namiętny i pełen uczucia seks, a mężczyzna pragnie żywiołowych akcji, seksu analnego, BDSM, to szansa porozumienia jest licha. Ona nie musi wyrażać zgody na coś, co budzi w niej niechęć, a on będzie z z tego względu odczuwał rosnącą frustrację.

Jesteście ze sobą w kontakcie

Jeżeli ty i twój ukochany nieustannie do siebie dzwonicie i piszecie SMS-y to doskonały znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty ciągle pragniesz być z chłopakiem w kontakcie, a on zmniejsza ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Wspieranie się

Nawzajem się motywujecie i zachęcacie do akcji. Jesteście ze sobą bez względu na okoliczności, jednocześnie w fajnych, jak i negatywnych przypadkach. Każde z was jest przekonane, że zawsze ma oparcie w swoim partnerze i może na niego liczyć w każdej sytuacji.

Macie zbliżone poglądy

Zgadzacie się w kluczowych życiowych sprawach. Posiadacie podobne przekonania i poglądy w ważnych dla Was sprawach. Poza tym patrzycie w przyszłość podobnie, macie wspólne plany, cele i marzenia.

Wyjazdy

Jeśli jedno z was najchętniej leciałoby do Hiszpanii, a drugie zwyczajnie odwiedziło rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie dogadacie.

Macie podobne podejście do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest mocno ukierunkowane na pieniądze, sukces i pragnie wyjechać do pracy za granicę, a drugie preferuje pracować w swoim kraju. Dobrze, abyście obydwoje byli nastawieni na sukces albo wychodzili z założenia, że odpowiednia praca, którą kochacie w całości wam wystarcza.

Spędzacie razem czas

Cieszycie się swoim sobą i lubicie przebywać razem. Wszystkie wolne chwile usiłujecie spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zajęci i macie odrobinę czasu, potraficie wynaleźć dla siebie trochę czasu tylko we dwoje.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie