Sygnały zdrady męża

Magiczne wróżby z tarota

Sygnały zdrady męża

Symptomy namacalne

Najbardziej bezsprzeczny objaw podpowiadający niewierność to na pewno pozostałości po pomadce na koszuli, jak również zapach jakiejś kobiety na jego ciele czy też ubraniu. Jeśli wypatrzysz tego typu ślady, jesteś w stanie poczuć się niemal w taki sposób, jakbyś złapała go na gorącym uczynku. W takim przypadku musisz albo w tej samej chwili zabrać się za wyjaśnianie z nim tej sprawy, albo moment odczekać i skupić się na próbie znalezienia innych dowodów na to, że on faktycznie może cię zdradzać.

Bez przerwy sięga po komórkę

Nie może się rozstać z smartfonem, nawet w łazience. Bez przerwy wysyła lub odbiera sms, a poza tym, gdy odbiera telefon, próbuje, abyś nie słyszała tej rozmowy.

Zaczyna Cię oskarżać

Sygnały zdrady męża

Zaczyna rzucać zarzutami, atakuje cię, przekonując, że przesadzasz z zazdrością. Może się też zdarzyć, że to akurat on próbuje oskarżać cię o zdradę. Wygaduje to albo po to, żeby odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on jest w stanie cię zdradzać, myśli, że i ty to umiesz.

Manipuluje

Na twoje wątpliwości, że coś może być na rzeczy, sugeruje ci po jakiejś chwili, abyś przekopała jego komórkę/skrzynkę mailową. Jeśli jest ci niewierny, do kontaktów z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się drugą komórką, a ten, który znasz, nie będzie miał żadnych dowodów na zdrady. Podobnie, jak i jego poczta.

Niecodzienne nadgodziny

Jak do tej pory nie zdarzało się, żeby był specjalnym sympatykiem nadgodzin, ale od jakiegoś czasu wielokrotnie zostaje dłużej w pracy? Jeśli jesteś pewna, że w jego miejscu pracy nie doszło mu natychmiastowo nowych zobowiązań, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w osiem godzin, możesz podejrzewać, że to zaledwie wymówka.

Wybiera pieniądze z konta

Weryfikując stan waszego konta, spostrzegasz, że on zaczął regularniej wybierać pokaźniejsze sumy pieniędzy, nie wytłumaczył ci wcześniej, na co je przeznaczył. W jego ciuchach znajdujesz paragony z obcych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Rozpoczyna pracę nad swoim ciałem i wyglądem

Zaczyna ewidentnie o siebie dbać. Nie chodzi tu tylko o to, że wychodzi z mieszkania nienagannie ubrany, wyperfumowany, zaczął uczęszczać także na siłownię, biega, czy przeszedł na nową dietę. Zaniepokoić powinno cię też częstsze kąpanie się. To zachowanie może być spowodowane potrzebą zmycia z ciała śladów jakiejś kobiety – co najważniejsze jej zapachu.

Jest oderwany od rzeczywistości

Jest myślami gdzie indziej nawet w chwili, kiedy fizycznie jest obok ciebie, nie zauważa cię. Bez przerwy jest nieobecny? Wydaje się, że cię słucha, lecz nie słyszy tego, co mówisz.

Nagle chce służyć pomocą

Wcześniej nie zdarzało się, żeby był wyjątkowo sympatyczny lub pomocny, teraz nieprzewidzianie stara się cię wyręczać, proponuje pomoc, jest słodki i kochany? Za tak błyskawiczną zmianą postawy może kryć się druga kobieta, jak również jego poczucie winy. Ujmującymi uczynkami usiłuje wyciszyć wyrzuty sumienia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie