Tarot online – zdrada

Magiczne wróżby z tarota

Tarot online – zdrada

Najbardziej widoczne oznaki zdrady

Prawdopodobnie wiesz jakie są oczywiste oznaki niewierności partnera, takie jak czatowanie na portalach randkowych długo po wejściu w związek lub późne powroty do domu bez solidnej wymówki. Ale aby naprawdę przyłapać zdradzającego, warto zwracać uwagę na delikatne oznaki, które nie są tak jasne. Przedstawione poniżej wskazówki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć sensowne wyjaśnienia, lecz jeśli twoje przeczucia naprawdę usiłują Ci coś powiedzieć, mogą okazać się bardzo pomocne.

Zdradzanie było akceptowane w ich rodzinie

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, gdzie rodzice nie byli sobie wierni a pomimo to, nadal byli małżeństwem, to możesz mieć powody podejrzewać, że ich dziecko podświadomie przejęło ich wzorce.

Zapominają, jakie historie już Ci opowiedzieli

W sytuacji kiedy twój partner częściej zaczyna opowiadanie od słów: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to być związane z tym, że ma trudności ze śledzeniem kilku wersji zdarzeń.

Regularnie oskarża Cię o zdradę

Tarot online - zdrada

Poza tym, że jest to prosta projekcja, ta taktyka przynieść ma dwa rezultaty. Osadza Cię w roli oskarżonego, który musi się bronić, więc nie masz szansy rozważyć alternatywnej opcji. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który nigdy nie zdradza. Może to być również faktyczna reakcja na uświadomienie sobie, że skoro jemu zdrada uszła na sucho, to tobie pewnie też.

Bardziej o siebie dbają

Jeśli Twój partner ponownie zaczyna dbać o swoją sylwetkę, inwestuje w nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to wynikać z tego, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Przestają Ci się zwierzać

Stawanie się mniej skłonnym do omawiania z tobą kłopotów może być oznaką, że twój partner zwierza się komuś innemu. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to oznaczać zdradę emocjonalną.

Twój związek zaczął się jako romans

Dla niektórych ludzi zdanie „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest realne. Jest to niebagatelna oznaka tego, że ten ktoś może zdradzić… tym razem Ciebie.

Chce na siłę urozmaicić wasze życie intymne

Niewątpliwie możliwe jest, że po prostu mają ochotę przetestować nowe możliwości. I jeśli bierzesz w tym aktywny udział to doskonale. Natomiast dodatkowe oznaki niewierności w całości z niezwykle zauważalną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że uczą się tego od innej osoby i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

Unikają konfrontacji

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał dobre wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, ponieważ odkryłaś jego przykrywkę. Bardzo często zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Często próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

Nagle są wobec Ciebie bardzo krytyczni

Niewierni czasami usiłują usprawiedliwić swoje postępowanie, sprawiając, że ich relacja jest tak zła, że nie było innej możliwości. Często dzieje się tak w sytuacjach, w których osoba niewierna czuje, że jest zakochany w swojej kochance, z uwagi na to, iż ma poczucie, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Problemy w związku nagle przestają mieć znaczenie

Zdradzani ludzie niejednokrotnie są zdumieni, podczas gdy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ myśleli, że wszystko układa się bez zarzutu w momencie kiedy, zdrada się rozpoczęła. Ale niejednokrotnie powodem, dla którego sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w związku, są zaspokajane gdzie indziej.

Nagle zainteresował się gotówką

Niewierni partnerzy często korzystają z płatności gotówką, w momencie kiedy zabierają drugich partnerów na randkę, aby ich partnerzy nie mogli śledzić poniesionych kosztów. Ale jeśli posiadacie wspólne konto finansowe, masz możliwość śledzić wzrost wypłat z bankomatów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie