Czy będę szczęśliwsza ?

Magiczne wróżby z tarota

Czy będę szczęśliwsza ?

Przestań wszystko kontrolować

Nie kontroluj innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to ukochani, współpracownicy, lub po prostu osoby obce, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im być. Pozwól, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zobaczysz, o ile lepiej będziesz się czuła. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Nie krytykuj

Przenigdy nie krytykuj spraw, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy różni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy pragniemy być pełni dobrych emocji, wszyscy chcemy uwielbiać i być kochanymi oraz wszyscy chcemy być kochani.

Porzuć przeszłość

To jest skomplikowane. Szczególnie gdy lata minione wyglądają o wiele korzystniej niż teraźniejszość, a przyszłość tak przerażająco, ale musisz wziąć pod uwagę sprawę, że obecna chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz miała. Przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie pomijana, kiedy była teraźniejszością. Opracuj klarowną wizję tego, co będzie, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

Czy będę szczęśliwsza ?

Zrezygnuj ze swoich lęków

Niepokój jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go stworzyłaś. To wszystko znajduje się w twojej głowie. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz ułoży się na swoim miejscu.

Zrezygnuj z negatywnych myśli o sobie

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu negatywnego, toksycznego oraz powtarzającej się metody myślenia? Nie wierz we wszystko, co podpowiada Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest zły oraz samoobwiniający.

Przestań narzekać

Zrezygnuj z nieustannej potrzeby narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które robią, że jesteś niezadowolona, smutna oraz w depresji. Nikt nie może uczynić Cię nieszczęśliwą, żadna sytuacja nie może uczynić cię smutną lub nieszczęśliwą, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja wyzwala w tobie te emocje, ale to, jak będziesz na nią spoglądała. Nigdy nie lekceważ potęgi pozytywnego postrzegania świata.

Zostaw etykietki

Przestań etykietować te rzeczy, ludzi lub wydarzenia, których nie pojmujesz jako specyficzne lub inne i spróbuj otworzyć swój umysł małymi krokami. Umysły działają efektywnie tylko wtedy, gdy są nieskrępowane.

Zostaw swoje przekonania

Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań na temat tego, co możesz albo czego nie możesz zrobić, co jest możliwe lub nierealne. Od tej pory nie będziesz już pozwalała, aby limitujące przekonania trzymały Cię w nieodpowiednim miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Na pewno wyjdzie to Tobie na dobre..

Oczekiwania innych ludzi wobec Ciebie to nie Twoje oczekiwania

O wiele za dużo ludzi żyje życiem, które nie jest ich życiem. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni postrzegają jako najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najbardziej korzystne dla nich, z tym, co ich znajomi, ich osoby nieprzyjazne i ich trenerzy, ich rząd i media postrzegają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych osób, że tracą monitoring nad własną egzystencją. Zapominają, co czyni ich szczęśliwymi, czego chcą, czego pragną…. i finalnie zapominają o swoich potrzebach. Masz jedno życie – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, mieć je, a zwłaszcza nie pozwól, by zdania innych ludzi oddalały Cię od Twojego sposobu życia. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

Nie zrzucaj winy na innych

Zrezygnuj ze swojej potrzeby obwiniania innych za to, co masz lub czego nie posiadasz, za to, co czujesz lub czego nie czujesz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za swoje funkcjonowanie.

Nie opieraj się zmianom

Przemiana jest korzystna. Odmiana pomoże Ci ruszyć z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci dokonać ulepszeń w Twoim życiu, a także w życiu tych, którzy są wokół Ciebie. Zaakceptuj nowości – akceptuj je w pełni. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym

Nie istniejesz tylko po to, aby inni Cię lubili. To nie działa w ten sposób. W sytuacji, gdy przestaniesz tak bardzo czynić wysiłki, aby być kimś dla innych ludzi, w sytuacji, gdy usuniesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaakceptujesz i obejmiesz prawdziwego ciebie, znajdziesz osoby, które przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

Zrezygnuj z przywiązania

Wielu ludzi myli przywiązanie z miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca lęku, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest dobra, pełna życzliwości. Tam, gdzie jest miłość, nie może być obaw. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą egzystować. Miłość to niespodzianka, dobre emocje, które są ważne dla każdego.

Zrezygnuj z wymówek

Nie potrzebujesz ich. Wielokrotnie ograniczamy się z powodu wielu usprawiedliwień, których używamy. Zamiast rozwijać się i pracować nad poprawą siebie i naszej egzystencji, utknęliśmy, okłamując siebie, stosując wszelkie usprawiedliwienia, które w 99,9% przypadków nie są nawet prawdziwe.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie może znieść poczucia bycia w błędnym przekonaniu – pragniemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku zakończenia wyjątkowych relacji lub spowodowania ogromnego stresu oraz bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek poczujesz „pilną” potrzebę walczenia o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to uczyni? Czy twoje ego jest naprawdę tak wielkie?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie