Jak zostać najlepszą wróżką online ?

Magiczne wróżby z tarota

Jak zostać najlepszą wróżką online ?

Wyceniaj pracę realistycznie

Pociągające jest obniżanie kwoty, aby osiągnąć możliwość zarobku. Przemyśl, ile pieniędzy potrzebujesz i mając to na uwadze wyceniaj swoje rozkłady.

Nie zalewaj klienta informacjami

Nie próbuj dawać całej swojej wiedzy. To niebywale pociągające, aby próbować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi informacjami na temat karty. Zazwyczaj zdarza się tak, że jest to zdecydowana przesada i Twój biedny klient jest zdezorientowany. Twój klient jest rzeczywiście zaciekawiony tylko tym, jaki to ma związek z jego życiem. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

Bardzo dobrze poznaj swoje karty

Jak zostać najlepszą wróżką online ?

Na rozpoczęciu warto używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Skomponuj plik tekstowy z pobieżnym opisem każdej karty. Zbiera to trochę czasu, jednak pozwoli Ci faktycznie pojąć symbolikę każdej karty. Kiedy już będziesz pewna siebie i swoich kart, pogłęb swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie rób nic na siłę, próbując nauczyć się wszystkiego jednocześnie.

Medium za pomocą którego wróżysz

Zdecyduj się na format swoich odczytów. Istnieje wiele metod, na które da się wysłać wróżbę w systemie zdalnym: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Zrób swoje badania i stwierdź który format wróżb online jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Bądź Aniołem Tarota

Zrób doskonałą robotę, a niebawem dostaniesz możliwość przeprowadzenia następnych zadań. Klienci doceniają kogoś, kto jest przygotowany, aby pracować ciężko. Kiedy wróżenie online kończy się, uświadom klienta, że jeśli ma wątpliwości będzie mógł się skonsultować. Naturalnie są tacy, którzy korzystają z tej możliwości, ale jest ich niezbyt dużo. Po otrzymaniu wywodu na parę pytań dodatkowych możesz z uprzejmością poprosić ich o zamówienie dalszego odczytu.

Krępująca cisza

Jeśli podczas wróżenia online online Twój umysł jest pusty, przytrzymaj kartę w taki sposób, aby klient był w stanie ją dojrzeć i zapytaj, co ona dla niego oznacza. Opisz obraz, porozmawiaj o tym, co oznacza dokładna symbolika, a niebawem wrócisz na odpowiednie tory. Za każdym razem możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – przytrafia to od czasu do czasu nawet przodującym wróżkom.

Wróżba zamówiona bez problemów

Upewnij się, że Twoje ceny za wróżbę są zrozumiałe i że posiadasz prosty sposób na to, aby ludzie byli w stanie rezerwować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą poza tym zdawać sobie sprawę co otrzymują za swoje pieniądze, więc wytłumacz im na co mogą liczyć za z góry określoną kwotę.

Ustalcie wzajemnie akceptowalny czas

Jeśli czytasz w czasie rzeczywistym przez Skype, upewnij się, że skonkretyzowałaś czas odpowiedni tak samo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie staraj się dopasować się do nich tylko po to, aby podlizać się klientowi – nie będziesz w końcu rozkładała kart o 3 nad ranem…

Bądź delikatna

Klienci są delikatni i można spowodować wielkie uszczerbki przez ulokowanie negatywnego pomysłu do ich umysłów. Pielęgnuj przyjemny sposób bycia. Nigdy nie informuj klientki, że jej trudności to jej własna wina. Nigdy nie bądź nietaktowana lub gwałtowna, bez względu na to, jak mocno apatyczna możesz się czuć. Wróżby online, z natury rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale pamiętaj, że za ekranem chowa się realna istota ludzka. Zawsze traktuj ją uprzejmie, fachowo i z rzeczywistym współczuciem.

Minimalizuj przerwy

Jeśli odczytujesz tarota przy pomocy formy zdalnej na Skype, musisz zyskać pewność, że nie będzie żadnych przerw. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby wypuścić go z domu, jest w stanie to uczynić, że nie wypadniesz najlepiej. Jednocześnie, jest w stanie to też uczynić, że będziesz wyglądać również normalnie i ludzko, więc nie bierz tego do siebie, jeśli pojawi się nieoczekiwana przerwa. Jeśli jest to niemogący czekać przypadek, twój klient zrozumie i będziesz w stanie przeorganizować rozmowę.

Zadbaj o to jak czuje się Twój klient

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci doceniają kogoś, kto umie ich rozluźnić z odrobiną humoru, ale nie pozwól, aby wymknęło się to spod kontroli. Ta osoba ma obawy mające związek w kwestii swojego życia, w odmiennej sytuacji nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy nadchodzi czas, aby być poważną, bądź poważna.

Odczyty pisemne

Jeśli robisz pisemne wróżby e-mail zweryfikuj to, że Twoje zdolności pisarskie są stosowne, by nie odpychać klientów. Potrzebujesz odpowiednich zdolności językowych i zdolności do wyrażania myśli i informacji w sposób prosty i zwięzły.

Zasady etyki

Skomponuj kodeks etyczny. Każda wróżka online musi go mieć. Może on zawierać na przykład: „Nie będę świadczyć usług osobom niezdolnym prawnie do podejmowania takich decyzji” oraz „Nigdy nie będę dzielić się informacjami o klientach”. Trzymaj się tych punktów – to wygeneruje Ci sporo stałych klientów.

Pytanie o inne osoby

Postaraj się nie robić rozkładów na osoby trzecie. Mówiąc inaczej, nie udzielaj informacji klientce, co uważa o niej jej chłopak. Można delikatnie naznaczyć jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Podkreśl, że jesteś w stanie odczytywać karty jedynie w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich zasad i będzie się czuła pewnie, że jej osobiste dane są u Ciebie zabezpieczone.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie