Nie nadaję się do relacji uczuciowej. Dlaczego ?

Magiczne wróżby z tarota

Nie nadaję się do relacji uczuciowej. Dlaczego ?

Nie byłaś nigdy w żadnym związku

Jeśli nie posiadasz za sobą żadnej głębszej zażyłości, to jest to wielce zastanawiające. Coś musi być z tobą nie tak – chociażby tak rozumuje większość ludzi. Być może nie nie umiesz pójść na kompromis, możliwe, że stawiasz egoizm na pierwszym miejscu lub zwyczajnie nie jesteś w stanie się zaangażować w żadną relację długoterminową.

Nie jesteś oszczędna

Pewne kobiety wydają więcej, niż zarabiają, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką ręką roztrwaniasz pieniądze, których nie posiadasz to możesz być pewna, że nie prezentujesz się jako właściwa partnerka. Żaden facet nie będzie chciał związać się z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę kredytów.

Próbujesz kontrolować partnera

Z całą pewnością to dobrze, jeśli pragniesz dla swojego partnera wszystkiego, co najlepsze, mobilizujesz go do opracowywania nowych celów i pracy nad sobą – natomiast w momencie gdy mobilizowanie przeradza się w zastraszanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo standardowe narzekanie to potwornie okaleczysz swoją relacje i uczucia Twojego partnera.

Jesteś za bardzo zazdrosna

Z całą pewnością istnieje przekonanie, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest nonsens. Zazdrość jest jak toksyna. Faktycznie znikoma dawka nic Ci nie zrobi, natomiast nic nie tłumaczy stosowania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze może mieć przeraźliwe konsekwencje. Nawet jeśli odczuwasz zazdrość to musisz wiedzieć, że przekładanie jej na swojego ukochanego nie tylko nie da Ci nic dobrego, ale wręcz pogorszy sytuacje, bo jeszcze mocniej go od siebie odsuniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to prawdopodobieństwo zdrady będzie jeszcze większe.

Źle oceniasz innych ludzi

Świadomość, że jesteś niezwykle krytyczna jeśli chodzi o innych, obojętnie, czy chodzi o koleżanki z pracy, sprzedawczynie ze sklepu czy znajomych swojego faceta, niedobrze o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo ocenia innych, jest nierzadko subiektywny, trywialny i zarozumiały. Z kimś takim trudno się żyje.

Często się obrażasz

Obrażając się przedstawiasz swoje uprzedzenia i brak pewności siebie. Najgorzej, jeśli rzucasz focha i burmuszysz się, kiedy ktoś pokazuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. odwołał spotkanie, nie wysłał wiadomości, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W praktyce fochami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale co więcej nadwyrężysz waszą relację.

Ciągle szukasz nowej gałęzi

Można powiedzieć, że jest w miarę dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zwłaszcza, że upłynęło już trochę czasu, motyle w brzuchu pozdychały i już nie ma takich fajerwerków. Fala początkowej namiętności wcześniej czy później minimalizuje się, a wasza zażyłość wstępuje w etap dojrzałości. Jeśli ulegniesz pokusie i zaczniesz rozglądać się za innymi, to możesz wpaść w pułapkę namiętności i stale skakać z kwiatka na kwiatek.

Bywasz roztrzepana

Pewne kobiety ani trochę nie są uporządkowane. Zobowiązują się, że coś uczynią, a potem o tym nie pamiętają, albo pozostawiają konkretną czynność na kiedyś. Nie zdążają kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce wiązać się z tak beztroską kobietą.

Uwielbiasz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta bez przerwy potrzebuje być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic niewłaściwego jeśli nie każdorazowo to ty musisz olśniewać. Jeśli należysz do kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu być na pierwszym miejscu, to sama sobie wystawiasz złe świadectwo.

Próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli obawiasz się, że nie rozpadniesz się bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to w chwili kiedy nastanie sporna sytuacja będziesz bardziej skłonna do pójścia na ugodę. Ale takie przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w konsekwencji rozpadem związku. Ze względu na to wyrażanie własnego zdania, zwłaszcza w kwestiach, które mają dla Ciebie większą wagę, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale również Twojej związkowi.

Nie masz żadnych znajomych

Jeśli nie posiadasz żadnych przyjaciół, ani poważniejszych relacji z rodziną i centrum Twojego życia prywatnego stanowi Twój partner, to możesz mieć trudności. Tym silniejsze, jeśli on jak na złość posiada przyjaciół i swoje życie towarzyskie. Taka sytuacja jest w stanie powodować, że on będzie czuł konieczność spędzania z Tobą czasu, a to nie będzie pozytywnie działało na jego uczucia do Ciebie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie