Namiary na dobrego tarota

Magiczne wróżby z tarota

Namiary na dobrego tarota

Czego oczekiwać po kontakcie z wróżką ?

Zostaniesz zapytana o sprawy osobiste

Wróżka musi połączyć się z tobą w ten sposób, żeby dała radę zdobyć dokładniejsze i sensowniejsze odczyty w oparciu o Twoje wibracje. Nawet przodująca wróżka będzie zmuszona zadać Ci osobiste pytania i opowiedzieć Ci fragmenty tego, co widziała lub uzyskała od Ciebie. Nie zapominaj, że nawet wróżki są zmuszone rozumieć odczyty, które dostają.

Pierwsza wizyta to tylko pierwsza wizyta

Namiary na dobrego tarota

Pierwsza wizyta jest dużym przeżyciem. Jesteś zdenerwowana i masz sporo życzeń. Nie oczekuj natomiast, że pierwsza wizyta odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości lub powie Ci wszystko na temat tego, jak żyjesz. Identycznie jak Ty jesteś rozdrażniona i próbujesz szukać pomocy, tak samo wróżka próbuje nadać sens wszelakim wibracjom i wizjom, które otrzymuje z twojej strony, aby dać Ci konkretne odczyty, które są sensowne.

Przywiązanie do jednej wróżki

Niekiedy Ty i wróżka, u której byłaś niezupełnie do siebie pasujecie. Jest to absolutnie w porządku, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do odszukania kogoś innego. Naturalnie nie oznacza to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Prawdopodobnie zwyczajnie wasze energie nie okazały się dobrane. Nie oznacza to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

Jak czegoś nie zrozumiesz to poproś o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie niejasne? Twoja wróżka będzie szczęśliwa, jeśli usłyszy Twoje pytania lub wątpliwości. Twoja wróżka musi rozwiązać w odczycie to, czego nie rozumiesz. Im silniej będziesz się czuła zrelaksowana, tym czytelniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały sens zarówno dla ciebie, jak i dla wróżki.

Przyjazna atmosfera

Wróżka rozumie, że ludzie, którzy zapisują się do niej z wizytą, są z całą pewnością zdenerwowani i zmieszani. Szczególnie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na sugestie dotyczące dylematu, przed którym stoją. Zawsze dbają o to, aby ich goście czuli się pożądani. Tak samo po to, aby pokazać im, jak świetnie rozumieją, jak bardzo są rozdrażnieni i aby pomóc im się uspokoić.

Im konkretniejsze pytania tym lepiej

Możesz udać się do wróżki, aby zdobyć informacje na temat dokładnych rzeczy. Między innymi, chcesz się dowiedzieć, czy osoba, z którą się widujesz, jest dla Ciebie pasująca lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Stawianie prostolinijnych pytań może być przydatne tak samo dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, czemu poświęcić najwięcej uwagi. Doświadczenie pójścia do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to wizyta online, czy także fizyczna wizyta, potrafi okazać się przytłaczające. Czasami odczyty mogą nie posiadać dla Ciebie sensu w chwili wizyty. Ale znaczenia na pewno niebawem się wyjaśnią. Bez ustanku będą znaki, na które musimy skierować uwagę, które są związane z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś poznała więcej o sobie i o tym, co potrafisz, aby mieć lepszą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci co więcej zrozumieć, jak Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie