Dlaczego nie mam szczęścia w życiu ?

Magiczne wróżby z tarota

Dlaczego nie mam szczęścia w życiu ?

Sposób ustawienia miotły

Musimy nie zapominać, że jej odstawienie na bok odgrywa kluczową rolę. Po skończonym sprzątaniu miotła a właściwie jej włosie powinno być skierowane za każdym razem w dół. Ustawiona w odwrotnym kierunku przyniesie do domu pecha i przepędzi miłość.

Sposób ustawienia łóżka

Jednym z najgłówniejszych grzechów w aranżacji to ustawienie łóżka w ten sposób, aby nogi były zwrócone do drzwi. To nie główna przyczyna, aby tak właśnie go nie stawiać. Przesądy twierdzą, aby cieszyć się wieloletnim i szczęśliwym życiem, wezgłowie musi być zorientowane na południe.

Pęknięcie na lustrze

Dlaczego nie mam szczęścia w życiu ?

Zgodnie z zasadą feng shui nie powinno być rozbite, odbarwione i zniszczone. Należy je bez ustanku utrzymywać w czystości. Dobrze jest także nie ustawiać ich naprzeciwko naszego miejsca do spania. Krąży także od wielu lat przesąd, że pęknięte lustro to siedem lat nieszczęścia. Pęknięcie na własnym odbiciu również nie kojarzy się dobrze.

Nieaktualny kalendarz

Nieaktualny kalendarz to podobny znak pecha co niedziałający zegar. Według przesądów utkwienie na konkretnym dniu może wprowadzić serię nieszczęść. Aby uchronić się przed pechem, lepiej nie zapominaj o usuwaniu przestarzałych kartek kalendarza.

Rzeczy

Przedmioty, które otrzymaliśmy od ludzi, z którymi już nie utrzymujemy kontaktów, do których chowamy urazę albo pożegnaliśmy się w złej atmosferze lepiej wyrzucić. Cała zła energia, jaka jest nagromadzona wewnątrz nich, potrafi rozprzestrzenić się na nasz dom i na nas.

Pamiątki z polowań

Wypchane zdechłe zwierzęta na ścianie to najczęstsza ozdoba w starych drewnianych domkach i nikt ich już nie chce posiadać na ścianach w swoich pięknych mieszkaniach. Oprócz zwykłych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to poza tym przynoszą one najgorszy typ pecha, powiązany ze śmiercią.

kaktus w mieszkaniu

Osoby, które wierzą w przesądy, są zobowiązane sobie odpuścić posiadanie kaktusów. Feng shui twierdzi, że rośliny, które posiadają kolce (każde oprócz róż) są przepełnione złą energią oraz pechem zatem ich posiadacz musi być uważny w tej kwestii. Osoby przesądne powinny oprócz kaktusów pozbyć się zwiędłych i wysuszonych kwiatów.

Niedziałający zegar

Zegary głównie te pamiątkowe, rodzinne, przekazywane dziedzicznie mają swój urok. Jednak jeśli się zniszczą i nie jesteśmy w stanie ich naprawić to lepiej pozbyć się ich z domu. Przesąd powiada, że zegar, który przestał działać nagle i niespodziewanie pokazuje godzinę nieszczęścia. Według Feng shui nieprawidłowo funkcjonujące gadżety, które wyznaczają czas, mogą wyrządzić wiele trudności.

Bujane krzesło

Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel przyciąga siły nieczyste, które chętnie się w nich goszczą. Zatem może lepiej nie zakupywać takiego bujanego fotela niż kiedyś się bać.

Pawie pióro

Pawie pióra w domu rokują niepowodzenia w życiu rodzinnym. Przesąd ten ma swoje podłożone w specyfice tego zwierzęcia. Paw jest bardzo czujny, w możliwości niebezpieczeństwa ogłasza donośny alarm. Z tego powodu utarło się, że paw potrafi przewidzieć nadciągającą śmierć. Być może stąd w poszczególnych ludziach jest ukryty strach przed pawimi piórami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie