Gdzie marzenia się spełniają ?

Magiczne wróżby z tarota

Gdzie marzenia się spełniają ?

Zrób miejsce na swoje marzenia

Każdy z nas jest zabiegany. Sprawy się nie zmienią, jeżeli nie odstąpisz w swoim świecie miejsca na swoje życzenia, co może być równoważne z tym, że będziesz musiała poświęcić inne sprawy. Nie możesz zrobić realnej, pomyślnej modyfikacji w swoim życiu, do czasu gdy nie nauczysz się odmawiać każdemu lub obowiązkom, które pragną pochłonąć twój czas.

Rób małe kroczki

Realizacja pragnień to nie gonitwa i nie musisz z kimkolwiek konkurować. Normalne życie musi być kontynuowane, więc jeśli nie jesteś dość bogata i nie możesz sobie pozwolić na porzucenie roboty, to musisz poświęcić swój wolny czas na powolną realizację swoich pragnień.

Nie zatrać koncentracji

Gdzie marzenia się spełniają ?

Banalnie jest zawrócić do czterech kątów z pracy, spożyć jedzenie i zgubić się w swoim ulubionym filmie. Bezwartościowe sekundy zamieniają się w bardzo długi czas i zanim się zorientujesz, twoje pragnienia uciekają do miejsca nicości. Tak, masz prawo być przemęczona, ale jeśli naprawdę chcesz, żeby Twoje pragnienie ożyło, to musisz włożyć w to solidną pracę. Jeśli zniechęca Cię wysiłek, jaki trzeba włożyć w realizację Twojego marzenia, to prawdopodobnie nie jest ono dla Ciebie tak ważne, jak myślałaś.

Poproś eksperta o poradę

Nadszedł czas, by pomówić z konsultantem. Znajdź kogoś, kto już obeznany jest w dziedzinie, w której chcesz się odnaleźć, lub kogoś, kto ma dużo wiedzy lub doświadczenia w tej dziedzinie. Jeżeli Twoje pragnienie jest związane z przedsiębiorstwem, możesz poprosić o wskazówkę dotyczącą kariery od kobiet odnoszących sukcesy, które znasz, lub jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie dziecka, możesz zamówić spotkanie u lekarza bądź położnej, aby nabyć większą wiedzę w tym temacie.

Nie bój się podjąć ryzyka

Podejmowanie ryzyka bywa przerażające, ale jest też niemożliwie satysfakcjonujące. Za każdym razem, gdy podejmujesz wyzwanie, które Cię przeraża, odkrywasz, że zazwyczaj nie było ono tak straszne, jak sobie wyobrażałaś, a dzięki temu Twoje życie poszerza się nieco bardziej.

Wiesz co jest Twoim marzeniem ?

Niektórzy ludzie są obdarzeni wiedzą, co chcieliby realizować w życiu już od dzieciństwa, a drudzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Jeśli jesteś w tej drugiej kategorii ludzi, nie ma powodu do obaw, po prostu nie znalazłaś jeszcze swojej niszy. Powinnaś więc odkryć, co dokładnie jest Twoim marzeniem. Jest wiele możliwości, aby to zrobić, ponieważ zwykle marzenie pojawia się znienacka. Dobrym sposobem na początek byłoby powiększenie swoich horyzontów przy pomocy wyprawy i zwiedzenia innych zakątków i tego, jak jakie mają zwyczaje różne kultury. Odbycie podróży we wspomnieniach do czasów dzieciństwa i przypomnienie sobie tego, co uwielbiałaś w tym czasie wyprawiać jako dziecko też będzie ciekawym planem.

Zdefiniuj plan

Musisz zrobić dokładny harmonogram roczny lub nawet posunąć się tak daleko, jak to tylko możliwe. Na przykład, jeżeli Twoim marzeniem jest wziąć ślub, to trzeba będzie zacząć rozpisywać programy budżetowania dla swoich oszczędności i pomyśleć, jakie kroki masz zamiar podjąć w każdym miesiącu. Podobnie, jeśli myślisz o zrobieniu czegoś związanego z karierą, przykładowo wydanie książki, będziesz musiała rozpisać (być może z dokładnością do tygodnia) działania, które chcesz podjąć, aby ziścić swoje marzenie. Rzym nie został zbudowany w jeden dzień.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie