Czy można kochać dwie osoby na raz ?

Magiczne wróżby z tarota

Czy można kochać dwie osoby na raz ?

Po prostu to czujesz

…od obu z nich. Wiesz, kiedy jesteś zauroczona. To uczucie. Jesteś z nim zaznajomiona i rozpoznasz je, kiedy je odczujesz, nawet jeśli zdążyłaś je ofiarować komuś innemu.

Myślisz o innej osobie, gdy jesteś z nim

Jeśli jesteś zauroczona w dwóch osobach, to może być tak, że jesteś absolutnie zadowolona, gdy jesteś w pewnej odległości od tego kogoś. Albo może być tak, że nigdy nie czujesz się w całości dobrze, z uwagi na to, że druga osoba weszła do twojego umysłu i czujesz się winna.

Nie myślisz tylko o jednym z nich

Czy można kochać dwie osoby na raz ?

Wszyscy mamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom wędrować do osoby, w której jesteśmy zauroczeni. Jest to zupełnie naturalne. Ale w przypadku gdy twój umysł kieruje się do dwóch osób, a nawet więcej, a nie do tego kogoś specjalnego, to może to być wywołane tym, że czujesz się rozdarta wewnętrznie. Skup się na tym, gdzie wędruje twój umysł i spróbuj użyć tę kreatywność i uczynić coś przemyślanego dla twojego związku.

Nie lubisz być traktowana poważnie tylko przez jedną osobę

Jeśli nie jesteś całkowicie zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna rozmyślać o przyszłości lub poświęcać ci uwagę – i jest niezwykle wyraźnie skoncentrowana tylko na tobie – będziesz się dziwnie czuć. Prawdopodobnie poczujesz zaniepokojenie i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której możesz być zakochana.

Nie wiesz kto jest ważniejszy

Kiedy odbywają się wielkie wydarzenia – dostajesz nową pracę, twój pies zdycha, dowiadujesz się o nowej serii ulubionego serialu – przedstawia się reakcja, aby zadzwonić do osoby numer jeden. Jeśli nie nie masz zielonego pojęcia, do kogo zadzwonić jako pierwszego, to coś może być nie w porządku.

Problem w sypialni

Klasyka takich sytuacji czyli marzenie o jednej osobie w czasie stosunku to nagminny problem. Na nieszczęście, sytuacja jest zbliżona z wymawianiem imienia tej drugiej osoby. Spróbuj wystrzegać się tego ostatniego.

Twoi przyjaciele są zdezorientowani co do tego, kogo kochasz

Możesz zadać im skomplikowane pytania. Jeśli nie potrafią dać ci banalnej odpowiedzi, to może być najzwyczajniej tak, że nie istnieje łatwa odpowiedź, aby jej udzielić.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie