Okadzanie domu i inne sposoby oczyszczania energetycznego

Magiczne wróżby z tarota

Okadzanie domu i inne sposoby oczyszczania energetycznego

Palenie ziół

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie powstającego dymu jest tutaj kluczowe, gdyż zawiera on silne właściwości uwalniające od złej energii. Przejdź się po swoim domu i okadź każdy kąt. Jeśli uważasz, że tego potrzebujesz, możesz też oczyścić samą siebie.

Wietrzenie i sprzątanie domu

Okadzanie domu i inne sposoby oczyszczania energetycznego

Brzmi banalnie, jednak sprawdza się doskonale. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek mogą skutecznie zniszczyć dobrą energię w danym pomieszczeniu. Jeśli ponadto nie nie ma w nim dostępu do świeżego powietrza, praktycznie uniemożliwia to solidne oczyszczenie mieszkania. Z tego właśnie powodu, jeśli planujesz oczyszczanie swojego domu, Twoim pierwszym krokiem powinny być dokładne porządki. W zdecydowanej większości to właśnie domowe patenty oczyszczania energii są w zupełności wystarczające, aby poprawić komfort naszego życia i pozbyć się negatywnego samopoczucia. Jeżeli będziemy oczyszczać nasze mieszkanie często, sprawimy, że efekty będą o wiele bardziej widoczne. Posprzątaj rozrzucone, walące się po domowych kątach przedmioty do szaf, szafek czy półek. Zetrzyj zalegający kurz, poodkurzaj, umyj podłogę. Rzeczy, których od dawna nie używasz – możesz wyrzucić. Otwórz okna na oścież, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

Talizmany i amulety

Amulety chronią przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne właściwości i działanie, niektóre z nich odbierają negatywną energię, która w nas jest, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można kupić gotowy amulet kierując się jego właściwościami lub przygotować swój własny, od początku. Kupując gotowy amulet dobrze jest wybrać taki, który wykonany jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który mamy ciągle przy sobie, należy oczyszczać w wodzie z solą lub obmywać pod kranem, chociażby raz na tydzień.

Mama natura w naszym życiu

Matka Ziemia ma wyjątkowe zdolności zmiany energii. Im częściej przebywasz na łonie natury, tym masz wyższą wibrację. Przyroda podnosi częstotliwość naszych wibracji; w ten sposób wspierasz pozytywną aurę wokół siebie. Dodatkowe korzyści to obniżenie poziomu stresu, więcej optymistycznego myślenia, poprawa jakości snu, większa pomysłowość i poprawa koncentracji.

Dźwięk jako oczyszczenie

Dźwięk ma znakomite właściwości , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przejść się po domu i używaj niewielkiego dzwoneczka w każdym pokoju i każdym kącie.

Świeczki i ogień

Oczyszczające moce ognia znane są ludziom od wielu lat. Oczywiście, nie oznacza to, że musisz palić ognisko we własnym mieszkaniu. W zupełności wystarczająca będzie świeca. Zapalona świeca nie tylko bardzo ładnie się prezentuje i nadaje błogiego nastroju – to właśnie jej płomień pozwala wprowadzić ład i porządek w mieszkaniu. Do takiego zabiegu najlepiej użyć świecy woskowej, ale z powodzeniem możesz użyć w tym celu innej białej świeczki, bądź świecy zapachowej.

Moment, w którym zapadła decyzja

Jednym z najbardziej istotnych działań musi być przede wszystkim głębokie przekonanie o tym, że chcemy oczyścić swoje życie z negatywnej energii. Zdecydowane i pozytywne nastawienie jest najważniejsze. Tylko ono pozwoli uzyskać odpowiednią moc i siłę do zmiany swojego życia. Większa wiara i przekonanie o słuszności podejmowanych kroków jest równoznaczna z tym, że będziemy mocno chronieni.

Obserwuj swojego kota

Kot potrafi zmienić energetykę w każdym domu, a robi to poprzez przekształcenie energii. Ludzie i koty to istoty w pewien sposób wzajemnie na siebie działające. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i chętnie ja pochłania. Ale nie jest dla niego dobra energia, która jest dobra i korzystna dla nas. Omijaj zbyt długiego przebywania w ulubionym miejscu wypoczynku tego wąsatego pupila. By mieć dobry sen, zobacz, które miejsce w domu jest tym wybranym przez kota i nie stawiaj tam łóżka. Natomiast spędzaj czas w miejscach, które koty omijają z daleka.

Flora

Kwiaty to jeden z najprostszych znanych nam pochłaniaczy niekorzystnej energii. Nie zapominaj, że to one produkują konieczną nam do oddychania substancję – tlen. Im więcej masz go w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć lepiej, energiczniej a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Ponadto sprawiają, że wilgotność powietrza jest większa i niwelują substancje które mają negatywny wpływ na zdrowie.

Sól ma właściwości oczyszczające

Sól kuchenna może przydać się nam do skutecznego, domowego oczyszczania energii. Sól potrafi wchłaniać niekorzystną energię. Wystarczy, że do każdego kąta w pomieszczeniu nasypiesz po szczypcie soli. Pozostaw ją tam na dwie doby. A co potem? Wystarczy, że ją usuniesz. Jeśli zaś chcesz oczyścić sam siebie, dosyp soli do wody w wannie, lub wetrzyj ją w siebie w czasie kąpieli.

Minerały

Kryształ górski to wyjątkowy minerał, który wchłania w siebie energię z otoczenia. Kamienie rozłóż w różnych miejscach domu – pod swoim łóżkiem, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie najczęściej spożywasz posiłki, a także zasiadasz razem z gośćmi, kiedy przychodzą w odwiedziny.

Dobre mantry

Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z negatywnych energii. Trzeba też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym pomysłem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w momencie, gdy zaczynasz dzień, odczuwasz silny stres lub lęk. Masz możliwość wykorzystać afirmacje, jakie są już gotowe. Możesz również wymyślać swoje własne afirmacje , które będą motywowały Cię i pomagały walczyć z tym, co trapi Cię każdego dnia. Będą doskonałe na początek dnia i do wykorzystywania ich w sytuacji, gdy zalewają cię negatywne myśli. Warto też śpiewać i słuchać mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Odpuszczenie

Każdy smutek i gniew, które w sobie dusimy bardzo źle wpływają na naszą energię. To istotna blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się wyzwolić. Niszczy nas każdego dnia na nowo. Nie tylko sprawia, że nie mamy miejsca w życiu na nowe doświadczenia, to jeszcze nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Dlatego powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z lekcji, jaką dostaliśmy, zapamiętać jej przesłanie i zapomnieć o wszystkim, co było złe.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie