Najlepsza wróżka online i jej cechy

Magiczne wróżby z tarota

Najlepsza wróżka online i jej cechy

Obiektywizm

Następną pozytywną oznaką doświadczonych wróżek jest obiektywizm. Oznacza to, że wróżka jest humanitarna, delikatna, sprawiedliwa i nigdy nie będzie kładła nacisku na swoich klientów. Celem dobrej wróżki jest zapewnienie rad, aby pomóc swoim klientom określić drogę do kolejnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka odgrywa również rolę radcy, który prowadzi swoich klientów przemyślanie i z wyczuciem w kierunku drogi do samospełnienia.

Bycie dobry słuchaczem


Dobrze dobrana wróżka nie jest po to, aby pokazać swoje nieprawdopodobne talenty, jest po to, aby dać klientowi bardzo potrzebnego wsparcia. Wysłucha tego, co mówi, powtórzy to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Naprawdę podejmie próbę by pojąć ich punkt widzenia. Co w takiej samej mierze jest kluczowe, musi tak samo potrafić mieć w sobie obiektywizm i patrzeć na sytuację neutralnie.

Najlepsza wróżka online i jej cechy

Umiejętności doradcze

Solidna wróżka musi być intuicyjnie dobra w kontaktach z ludźmi, głównie jeśli ma wielkie doświadczenie życiowe. Powinna wiedzieć, czy może być bezpośrednia w stosunku do klienta, czy również powinna być bardziej ostrożna. Niektórzy ludzie lubią bezpośredniość, inni są strachliwi poznając negatywne wieści w czasie rozkładu.

Umiejętności komunikacyjne

Solidna wróżka musi cieszyć się kontaktami z ludźmi i musi umieć przekazać swoją wiadomość tak, żeby nie zostać źle zrozumiana. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, interesuje ich zaledwie sytuacja, w której się z Tobą konsultują.

Bardzo dobrze zna swoje karty


Zwiększa swój zasób wiedzy na co dzień, maluje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta wiele książek i przeprowadza rozmowę z innymi tarocistkami. A najbardziej kluczowe: Praktyka, praktyka, praktyka.

Dobre wróżki mają otwarte i troskliwe serca

Często jest tak, że oszuści przedstawiający się jako tarociści wykorzystywali tarota dla osobistej satysfakcji lub dla zysku. Odpowiedzialna i duchowo myśląca tarocistka nie wyzna swojemu klientowi tego, co pragnie usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie miała życzenie rozmawiać ze swoimi klientami poprzez ważną i satysfakcjonującą dla obu stron drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, gburowatości lub wymuszania, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.

Dobre wróżki mają otwarte umysły

Jeśli zamysły tarocistki są autentyczne i odpowiednie, a ona sama ma otwarty umysł, jej połączenia z klientem będą bardzo płynne, kształcące i ważne. Natomiast, jeśli tarocistka jest narcystyczna, wyniosła i egoistyczna, rozkład tarota może być przeraźliwy, a nawet szokujący dla klienta.

Znanie swoich ograniczeń

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być także przekształcone przez wolną wolę konkretnej osoby i jej umiejętność do dokonywania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki w całości rozumieją, że ich klienci posiadają wolną wolę, a zatem posiadają zdolność do rozeznania w swoich osądach.

Jest intuicyjna

Solidna wróżka łączy swój instynkt z własnym doświadczeniem życiowym. Nie opowiada klientowi, że miała sytuację zbliżoną do tego, przez co on teraz przechodzi i na tej zasadzie udziela mu rad. Zamiast tego pozwala, aby ta prawie podświadoma informacja przepłynęła przez cały rozkład tarota.

Zrozumiałe słownictwo

Ważna jest zdolność komunikowania się tak, aby klient właściwie pojął to, co do powiedzenia mają mu karty przy pomocy wróżki. Istotne jest również to, aby klient nie zrozumiał tego wszystkiego w negatywny sposób. Dobra wróżka nie mówi żargonem, o którym klient nie ma zielonego pojęcia. Używa łatwych i skrupulatnych słów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie