Dlaczego facet mnie zdradził ?

Magiczne wróżby z tarota

Dlaczego facet mnie zdradził ?

Chce zerwać, ale boi się samotności

Mężczyzna może chcieć zakończyć swój aktualny związek, ale zwleka z tym do chwili aż będzie miał inny przed sobą.

Jest narcyzem

Prawdopodobne, że jego głównym celem jest on sam i tylko jego osoba. Z tego powodu może kłamać i utrzymywać sekrety bez wyrzutów sumienia czy smutku, tak długo, jak długo daje mu to to, czego pragnie. Możliwe, że w ogóle nie miał zamiaru być monogamistą. Zamiast postrzegać swoją obietnicę monogamii jako poświęcenie dokonane dla swojego związku, postrzega ją jako coś, czego należy unikać i obejść.

Zakłopotanie w kwestii przywiązania i zaangażowania

Dlaczego facet mnie zdradził ?

On może nie rozumieć różnicy między romantyczną intensywnością a długotrwałą miłością, myląc neurochemiczny pęd wczesnego romansu z głębokim uczuciem. Nie zdaje sobie sprawy, że w zdrowych, długotrwałych relacjach gwałtowny romans jest zastępowany z czasem mniej intensywnymi, ale ostatecznie bardziej znaczącymi formami uczuć.

Brak męskiego wsparcia społecznego

Facet może nie doceniać swojej potrzeby bycia popieranym przez innych mężczyzn, bliskich, mając nadzieję, że jego potrzeby społeczne i emocjonalne zostaną całkowicie zaspokojone przez jego partnerkę życiową. A kiedy ona zdecydowanie nie sprawdza się w tym obowiązku, on szuka tego, o czym marzy gdzie indziej.

Pragnie zakończyć obecną relację

Facet może planować zakończyć swój aktualny związek. Jednak zamiast po prostu wyznać swojej partnerce, że jest niezadowolony i chce odejść, zdradza ją, a później zmusza ją do wykonania całej brudnej roboty.

Nie czuje się bezpiecznie

Może czuć, że jest za stary (lub za młody), za mało przystojny, za mało majętny, za mało inteligentny itp. Zdumiewająca część romansów wśród facetów jest związana, przynajmniej po części, z kryzysem wieku średniego. Aby podbudować swoje słabnące ego, mężczyzna szuka akceptacji u pań innych niż jego partnerka, wykorzystując tę seksualną iskrę zainteresowania, aby znów być zauważonym, męskim i docenionym.

Pragnie zemsty

Może dopuszczać się zdrady, aby się odwdzięczyć. Jest zły na swoją kobietę i chce ją zranić. W takich chwilach romans jest próbą radzenia sobie ze stresem i żalem.

Brak dojrzałości

Jeśli facet nie posiada dużego doświadczenia w relacjach z kobietami lub jeżeli nie w pełni rozumie, że jego kroki będą najpewniej miały skutki, takie jak cierpienie ukochanej osoby, może mieć wrażenie, że wszystko jest tak jak powinno. Może mówić o swoim obowiązku monogamii jak o kurtce, którą ma prawo zakładać lub zdejmować wedle uznania, w zależności od swoich chęci.

Czuje, że na wszystko zasługuje

On może czuć, że zasługuje na coś specjalnego, na co inni mężczyźni nie zasługują. Zwykłe zasady po prostu nie mają zastosowania wobec jego osoby, więc ma ochotę się nagradzać przy pomocy relacji z inną kobietą. On może wcześniej nawet nie myślał o oszukiwaniu, aż pewnego dnia pojawiła się okazja. W takiej sytuacji, nie myśląc nawet o tym, co zdrada może zrobić z jego związkiem, skorzystał z okazji.

Nadużycia w dzieciństwie

Facet może odreagowywać lub reagować na nierozwiązane bolesne doświadczenia z dzieciństwa takie jak: zaniedbanie, przemoc psychiczną, przemoc fizyczną, przemoc seksualną itp. W takich przypadkach traumy z dzieciństwa przyczyniły się do powstania trudności z przywiązaniem i bliskością, które sprawiają, że nie jest on w stanie lub nie chce w pełni poświęcić się jednej osobie. Może także wykorzystywać podniecenie i rozproszenie uwagi związane ze zdradą seksualną jako sposób na uśmierzenie bólu związanego z tymi dawnymi, niezagojonymi ranami.

Nierealistyczne oczekiwania

Może on uważać, że jego partnerka powinna realizować każdy jego kaprys i pragnienie, erotyczne i inne, zawsze, nie zważając na to, jak ona się odnajduje w danym momencie. Nie bierze pod uwagę, że ona ma swoje własne zasady, myśli, emocje i fantazje, które niekoniecznie są związane z nim. Kiedy jego oczekiwania nie są spełnione, zaczyna poszukiwać spełnienia gdzie indziej.

Problemy współistniejące

On może mieć poważne problemy z alkoholem albo narkotykami, które oddziałują na jego myślenie, co powoduje, że żałuje swoich decyzji seksualnych. A może ma problem z uzależnieniem seksualnym, co oznacza, że bez kontroli angażuje się w przygody i kontakty seksualne jako pomysł na unikanie nudy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie