Chcę odzyskać miłość…

Magiczne wróżby z tarota

Chcę odzyskać miłość…

Jeżeli rozmyślasz o powrocie do byłego, jesteś pewnie nieco ostrożna, i rozmyślasz, jak to może pójść, czyż nie? Mam dla Ciebie cały szereg podpowiedzi i sugestii, jak odzyskać utraconą miłość:

Nie rozgrzebuj przeszłości

Jednym z największych testów z powrotem do byłego jest darowanie tego, co było. Chociaż nie należy rzucać w niepamięć, co się stało podczas pierwszego związku, kluczowe jest, aby nie pozwolić mu na niszczenie wznowionej relacji. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam dojrzeć jako para i uniknąć wtórnego popełnienia takich samych błędów.

Chcę odzyskać miłość...

Zaadresuj zerwanie z byłym

Nim będzie możliwe dać mu kolejną szansę, powinno się być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się działo. Po tym wszystkim nie można normalnie wrócić ponownie do związku i pozorować, że zakończenie związku nigdy się nie zdarzyło, racja? Podyskutujcie ze sobą o tym, jakie wynieśliście lekcje po waszym rozstaniu.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zepsuł się z jakiegoś powodu, więc co się ma zmienić, aby chciał działać od początku? Czy musisz polepszyć komunikację lub odbudować zaufanie? przeznacz trochę czasu na rozpoznanie, co się zmieni, kiedy wrócicie do siebie.

Okres próbny

Nie zakupiłabyś samochodu bez jazdy testowej, czyż nie? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest istotna. Nie masz pewności, czy Twoje porozumienie będzie fortunne, więc czemu nie dać mu najpierw jazdy testowej? To daje Ci przedsmak tego, co ma nastąpić i czy chcesz się wciąż tego trzymać.

Zamień się na chwilę miejscami z kimś innym

Oto świetny sposób, aby ustalić, czy wracasz do byłego z dobrych powodów: czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że ktoś z Twoich najbliższych robi to samo? Niekiedy twoje myślenie może być trafne dla Ciebie, jednak nie dla kogoś innego. Stawianie siebie jako neutralnej strony trzeciej może pomóc Ci doprecyzować, czy jesteś autorem słusznego wyboru.

Wiedz, kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać

Niefortunnie, trafiają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeśli utknęliście w błędnym kole rozchodzenia się i schodzenia na okrągło, może to być wiadomość, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie prostolinijni i realistyczni w odniesieniu do siebie nawzajem, a jeżeli nadszedł czas, aby odpuścić, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby pójść dalej.

Informuj swoich przyjaciół i rodzinę

Po zerwaniu prawdopodobnie powiedziałaś o swoim byłym parę rzeczy, które były… mniej niż dobre. Jeśli masz zamiar wrócić do ex, ważne jest, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub obawiają się twojej decyzji, ale trzymanie tego w sekrecie stworzy tylko nieporozumienia z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

Poświęć trochę czasu, zanim się odezwiesz

zastanów się, co jest kluczowym powodem, dla którego zdecydowałaś, aby wrócić do byłego. Czy ni stąd, ni zowąd zdałaś sobie sprawę, co utraciłaś? Czy prawdziwie wierzysz, że związek może być po raz kolejny ożywiony? A może po prostu czujesz się ciut samotna, a ex jest pierwszą osobą, jaka przychodzi ci na myśl? To naturalne, że płaczesz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w bardzo szorstki sposób), ale przekonaj się, że nie ulegasz pokusie powrotu zbyt śpiesznie. Pomyśl o tym, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć walczyć.

Zrób to powoli

I mam na myśli istne ślimacze tempo. Ponowny związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na ponowne zerwanie.

Przemyśl przyczyny przez które Twój związek się zakończył

Czy rozstaliście się pokojowo i oboje przyznaliście, że to nie był odpowiedni czas? Czy był to pogmatwany związek? Czy jedno z was skakało w bok? Łatwo jest zapomnieć o złych aspektach, kiedy tęsknisz za ex, ale pochylenie się nad tym, dlaczego zerwaliście, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i zdecydować, czy powrót do siebie jest naprawdę najlepszym rozwiązaniem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie