Poradnik: Jak oczyścić karty tarota ?

Magiczne wróżby z tarota

Poradnik: Jak oczyścić karty tarota ?

Oczyszczająca moc tasowania

Tasowanie jest normalną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub zwyczajnie czujesz się od niej odłączona, możesz ułożyć karty w kolejności (poczynając od dużych arkanów i przechodząc przez małe arkana), a później zwyczajnie przemieszać całość w nieuporządkowany sposób, jak dziecko bawiące się w błocie. Możesz w równej mierze po prostu zrobić dodatkowe dogłębne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Wykorzystanie soli

Sól jest ogromnym i niezwykle dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeżeli życzysz sobie oczyścić karty to powinniśmy je umieścić w misce z solą morską na noc.

Poradnik: Jak oczyścić karty tarota ?

Oczyszczanie światłem księżycowym

Na tej samej zasadzie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, tak samo ładowana może być twoja talia. Zaleca się umieszczenie swojej talii blisko okna w wieczór następnej pełni księżyca i poczekanie, aby niebo zrobiło swoje w czasie nocy.

Oczyszczanie za pomocą oddechu

Oddech jest potężnym narzędziem, a zastosowanie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając mocno nad swoją talią w gruncie rzeczy zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Oczyszczanie za pomocą światła słonecznego

Jest coś orzeźwiającego w byciu na słońcu i nabraniu świeżego powietrza – karty tarota w równej mierze to czują. Zabranie swoich kart na zewnątrz i wachlowanie ich rześkim powietrzem może zdziałać cuda, zwłaszcza jeśli czujesz, że utknęłaś w swoich odczytach.

Używanie dymu

Zwyczajnie trzymaj swoją talię w pobliżu dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, dookoła i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie stosowna ponieważ jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją świetną dla klarowności komunikacji.

Używanie kryształów

Pewne kryształy mogą być świetne do oczyszczania talii. Możesz albo ustawić swoją talię na krysztale (jeśli jest większy i płaski) albo ułożyć niewielki kryształ na szczycie talii, aby ją naładować. Da się używać przede wszystkim selenitu z racji tego, że jest to oczyszczający kryształ, który jest dodatkowo świetny do łączenia się z przewodnikami duchowymi. Możesz dodatkowo dostosować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który robisz.

Oczyszczanie za pomocą wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub któryś odcień, który ma dla Ciebie znaczenie oczyszczające. Kolor ten ma otaczać twoją talię i wydobyć z niej starą energię.

Oczyszczająca moc dźwięku

Dźwięk jest dalszym doskonałym narzędziem do oczyszczania talii. Między Innymi dzwony mają niesłychaną moc oczyszczającą. Również misy kryształowe, muzyka, a co więcej własny głos może w tej sytuacji dużo zdziałać.

Pukanie

Czy kiedyś słyszałaś, że musisz zastukać do swojej talii trzy razy przed odczytem? Jest to błyskawiczny i prosty sposób na fizyczne wybicie starej energii.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie