Czy wierzyć we wróżby ?

Magiczne wróżby z tarota

Czy wierzyć we wróżby ?

Dlaczego ludzie szukają pomocy u wróżek i wróżbitów ?

Żałoba

Jeśli cierpisz z powodu straty, sesje ezoteryczne są w stanie dać idealną kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich bliskich.

Pewność jeśli chodzi o przyszłe decyzje

Nie wykluczone, że konkretna osoba pragnie podjąć niełatwą decyzję, natomiast nie jest pewna jej skutków. Wróżka jest w stanie zdradzić rozmaite możliwe zdarzenia w taki sposób, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym stopniem pewności.

Czy wierzyć we wróżby ?

Bycie wysłuchanym

Człowiek może pragnąć zaledwie, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie może mieć charakter terapeutyczny.

Pomoc przy blokadach

Nie wszystkie ograniczenia, z którymi ludzie się borykają, są namacalne. Wróżki mogą trafić do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci uwolnić cykle karmiczne, urazy z z okresu dziecięcego i wszelkie urazy, których możesz się trzymać.

Oczyszczanie energetyczne

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, są w stanie spostrzec, w którym miejscu jakaś osoba może posiadać energetyczne utrudnienia. Potrafią także zarekomendować rozmaite kryształy lub praktyki, aby pomóc oczyścić czakry i odbudować równowagę ciała.

Przygotowanie na przyszłość

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Jest jednak możliwość, że pewne wydarzenia się zdarzą. Wróżka udzieli Ci pomocy w przygotowaniach do tego, co prawdopodobnie kieruje się w Twoją stronę.

Kontakt z osobami z zaświatów

Wróżki potrafią trafić do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy odeszli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie są w stanie otrzymać wszystkie dodatkowe wiadomości, które ich bliscy mają dla nich.

Wzmocnienie intuicji

Jeśli wątpiłeś w swoje przeczucia, pozyskanie zbliżonych wiadomości zwrotnych od wróżki może pomóc Ci bardziej zaufać swojemu wewnętrznemu głosowi. Po jakimś czasie osiągniesz większe zaufanie do tej umiejętności, co w dużym stopniu wpłynie na twoje rozeznanie w życiu.

Inne podejście

Wszyscy posiadamy opcje, które ułatwiają nam dokonywać przemyślanych wyborów. Natomiast możemy nie być świadomi wszystkich opcji, które posiadamy. Czytanie z kart może pokazać rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś kwestię.

Pomoc pupilom domowym

Pomimo że znaczna część ludzi nie jest w stanie pojąć wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty mają swój własny język. Wróżki, które współpracują ze zwierzętami, są w stanie odczuwać energię zwierzęcia i przekazywać te wiadomości jego właścicielowi.

Zrozumienie przeszłych wcieleń

Wróżki potrafią interpretować twoje przeszłe życia i pomóc ci zrozumieć, jak poszczególne sprawy odzwierciedlają twój dzisiejszy cykl życia. Zdobędziesz dużo jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Polepszenie klarowności

Ludzie potrafią uzyskać jasność, otrzymując więcej wiadomości od wróżki i zdekonstruować wszelkie mylne przekonania, podejrzenia i postrzeganie w swoim życiu.

Niewyobrażalne możliwości

Nasze umysły są w stanie być naszym najsilniejszym ograniczeniem, powstrzymując nas od dostrzegania innych opcji. Obca osoba, patrząca z zewnątrz, potrafi zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia, sugerując Ci więcej możliwości, których przedtem nie brałaś pod uwagę.

Uzyskanie równowagi emocjonalnej

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest korzystne dla Twojej pewności siebie, co także efektywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Polepszenie pewności siebie

Ludzie często nie zważają swoje przeczucia, sądząc, że ich założenia są bezzasadne. To potrafi sprawić, że sporo osób kwestionuje swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł robił im psikusy. Wróżba potrafi uwierzytelnić słuszność przeczuć lub zastrzeżeń. Poza tym, potrafi to prowadzić do większego poczucia siły, co potrafi w dużej mierze zwiększyć pewność siebie.

Zwiększona empatia

Pewni ludzie grają w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zagwarantuje obiektywne spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla innych.

Pokazanie ścieżki

Niekiedy ludzie jedynie potrzebują wiadomości zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na odpowiedniej drodze. Wróżki są w stanie wskazać Ci obszary, które potrzebują naprawy.

Nawiązanie kontaktu z przewodnikami duchowymi

Wszyscy mamy przewodników duchowych, którzy przyglądają się naszym poczynaniom. Ale to połączenie musi być rozwijane. Wróżki mają duchową zdolność do zawierania takich połączeń i są w stanie udzielić Ci pomocy w tej sprawie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie