Przestałam kochać męża…

Magiczne wróżby z tarota

Przestałam kochać męża…

Żyjecie w ukryciu

Nie da się być razem, chowając to przed wszystkimi. Partner powinien przedstawić cię wreszcie swoim przyjaciołom i rodzinie. Jeśli tego nie robi, to coś jest nie tak.

Przestałaś się o niego troszczyć

Kobieta, która kocha, czuje strach i smutek na myśl, że facet mógłby sobie kogoś znaleźć na boku. W przypadku, gdy nie czuje już ona nic do swojego mężczyzny, nie pojawia się żaden niepokój, smutek – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Życiowy partner staje się dla niej całkowicie obojętną osobą.

Czujesz się w związku samotna

Przestałam kochać męża...

Tak, nawet w związku czy bliskimi można bywać samotnym. Chodzi o taką sytuację, kiedy czujesz, że partner życiowy wcale Cię nie wspiera ani nie rozumie. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie możesz liczyć na szczere rozmowy, bo nie spróbuje on zrozumieć twoich odczuć albo w ogóle nie zechce cię wysłuchać.

Dyskusja zawsze źle się skończy

Różnica zdań to moment, kiedy dobrze jest przedstawić swoje stanowisko. Ale wy już tego nie potraficie, bo od razu między wami dochodzi do konfliktów.

Czujesz się manipulowana

W dobrze prosperującej relacji każdy ma też moment dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Kiedy tak oczywiste rzeczy stają się czymś dziwnym, wtedy jest już naprawdę źle.

Nie spędzacie już razem wolnego czasu

Jak się czujesz, kiedy twój mężczyzna powiadamia cię, że spędzi weekend w biurze, a nie z tobą? Jeśli towarzyszy ci ulga, a nie rozczarowanie – wszystko jest jasne.

Macie bardzo często odmienne poglądy

Nawet w najlepszym związku nie musimy zawsze myśleć tak samo. Kłopot pojawia się wtedy, gdy wygłaszamy swoje zdanie i potrafimy się z tego powodu jedynie atakować.

Unikacie dotykania się nawzajem

Można nawet powiedzieć, że unikacie siebie jak ognia. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko kwestie łóżkowe, ale również trzymanie się za ręce, obejmowanie czy głaskanie.

Przestałaś go szanować

W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on być mniejszy niż na początku – wręcz dobrze byłoby aby wzrastał. Brak szacunku oznacza zmianę w sercu. To koniec miłości i nieważne, co do tego doprowadziło.

Nie chcesz tego naprawiać

Każde z was pogodziło się już z tym, że to koniec i oboje macie tego świadomość. Możliwe, że jednak czekacie na ruch drugiej strony, która postanowi w końcu powiedzieć: to nie działa, dajmy sobie spokój.

On Cię już nie pociąga

W początkowej fazie relacji pomiędzy partnerami jest zwykle duża chęć bliskości i wręcz nie mogą oderwać od siebie rąk. Po jakimś czasie ona opada, ale nie ma powodu do niepokoju, gdyż to sytuacja całkiem normalna. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki szał minął. Jeśli jednak na myśl o wspólnej nocy, ogarnia cię niechęć, to może oznaczać, że Twoje uczucie całkowicie już się wypaliło.

Już nie czujecie więzi między wami

Chodzi o słynne „to coś”. Poczucie, że jesteśmy dla siebie stworzeni i łączy nas coś naprawdę wyjątkowego.

Straciłaś możliwość bycia sobą

Zdajesz sobie sprawę, że przestałaś tak naprawdę odpowiadać jego oczekiwaniom i próbujesz ratować relację w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku , który właściwie już dawno upadł.

Złościcie się przez głupoty

Każdy powód jest dobry, dlatego jesteście na siebie permanentnie obrażeni. Gesty partnera wydają ci się atakiem. Nawet jeżeli niczego złego nie miał na myśli.

Myślisz o rozstaniu

W przeszłości wyobrażałaś sobie waszą wspólną przyszłość, w dniu dzisiejszym myślisz raczej o tym, jak uwolnić się od partnera. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

Źle się porozumiewacie

Umiejętność rozmowy to jeden z tych elementów związku, bez którego nie może on istnieć. Jeżeli nie lubisz rozmawiać z partnerem, nie jesteś już kimś, kto ma ochotę rozwijać związek i pracować nad nim. Kiedyś robiłaś to także dla siebie, a teraz masz poczucie, że nie warto.

Nie możecie się porozumieć

Wcześniej rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Negatywne uczucia i emocje zwykle towarzyszą każdej waszej rozmowie.

Twoi bliscy Ci go odradzają

Zazwyczaj nie liczymy się z ich zdaniem, bo to przecież wyłącznie nasza sprawa. Zastanów się jednak, dlaczego wszyscy bliscy nie są do końca zadowoleni z twojego wyboru.

On nieustannie działa ci na nerwy

Inną oznaką świadczącą o wygasającym uczuciu jest to, że prawie każde jego działanie lub jego brak działa ci na nerwy. Wcześniej na niektóre zachowania faceta przymykałaś oko a może nawet niektóre z nich wydawały Ci się słodkie. Teraz, gdy o nich pomyślisz, ogarnia cię irytacja.

Nie planujesz z nim przyszłości

Wyobrażenia i plany jakie wobec niego masz są pewną oznaką na temat tego, czy czujesz do niego coś więcej. Poza tym jest jeszcze jeden ważny aspekt świadczący o tym, że angażujesz się w waszą relację. To wspólne planowanie przyszłości oraz pragnienie tych samych rzeczy. Ludzie, których łączy miłość dzielą się ze sobą tym, co chcieliby w przyszłości robić i pragną tworzyć razem codzienność. Jeżeli między wami tego brakuje, to niestety, ale prawdopodobnie nie uda wam się zbudować nic trwałego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie