Czy on ma kochankę ?

Magiczne wróżby z tarota

Czy on ma kochankę ?

Kogoś innego zaczął traktować priorytetowo

Jest to jeden z największych sygnałów, że inna osoba może zająć Twoje miejsce. Partner zazwyczaj traktuje pierwszorzędnie dziewczynę, którą darzy uczuciem. W momencie gdy spostrzeżesz, że on wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest niemal pewne, że on zaczyna darzyć ją uczuciem. Jeśli próbowałaś porozmawiać z partnerem o zakończeniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to jednoznaczny znak, że wreszcie zakończy się to zakończeniem relacji.

On się oddalił

Czy on ma kochankę ?

Gdy on decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To przejawia się na kilka możliwości, np. ograniczoną ilością kontaktu wzrokowego, niechęci do rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty względem Ciebie i ogólnie zdaje się być mniej zainteresowany Tobą niż kiedyś. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również wskazówka, że on nie myśli o waszej relacji poważnie.

Czas, który spędza z Tobą gwałtownie się kurczy

Gdy oszuści decydują się na skok w bok z ich głównego związku, dziewczyny, które są zdradzane, rychło zauważają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami zmniejsza się. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną zamiast z Tobą.

Jesteście bardziej jak współlokatorzy niż para

Ten symptom jest wyjątkowy na kilka sposobów, ale przede wszystkim z powodu tego, że może być zarówno przyczyną jego zdradzania, jak i znakiem, że to już koniec między wami. Jeśli systematycznie odrzucałaś go w łóżku, to może to być przesłanka, że prawdopodobnie zostawi Cię dla kogoś wykazującego większe zainteresowanie. Jeżeli to się zaczęło, w momencie kiedy uzyskałaś pewność, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to znak, że otrzymuje to od innej osoby i jest w trakcie procesu dystansowania się od Ciebie.

Ukrywa Cię przed znajomymi

Jedną z rzeczy, którą wielu niewiernych partnerów czyni, w momencie gdy porzucają swoją główną kobietę dla drugiej laski, jest coraz bardziej ograniczone bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stadialnie, a faceci niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich partnerek w domu podczas spotkań firmowych.

Czujesz się odstawiona na boczny tor

Ogrom ludzi wyczuwa, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu drugiej osoby. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce z Tobą zerwać.

Wcześniej nie raz kłamał

Ogólnie rzecz biorąc, panowie, którzy już wcześniej zdradzali partnerki, są bardziej skłonni do tego, aby zostawić Cię dla tej drugiej. Skoro wciąż to robi to, musisz go zostawić nim on zostawi ciebie.

Jest to ktoś, co do kogo masz coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno sygnał zdrady, jak również przesłanka, że coś niepokojącego dzieje się w waszym związku. Większość ludzi, którzy zostali oszukani, wie kim była ta druga osoba. Nazwij to przeczuciem czy też prostą obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu osoba, przy której czujesz się najbardziej zagrożona.

Próbował Cię rzucić znienacka i nie podał żadnych powodów… ale pogodziliście się

Częstokroć, gdy faceci pragną szybkiego zakończenia relacji bez żadnego sygnału ostrzegawczego, to mogą to robić z powodu kochanki. Jeśli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest wysokie prawdopodobieństwo tego, że myśli by zrobić to raz jeszcze.

Nie chce mu się już starać

Czy uważasz, że jesteś jedyną osobą, która naprawdę wykazuje chęci, aby utrzymać relację? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to być może on usiłuje dać Ci powód, żebyś z nim zerwała. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać dbać o relację do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie