O czym pamiętać przed wróżbą z kart ?

Magiczne wróżby z tarota

O czym pamiętać przed wróżbą z kart ?

Przewidywania mogą, ale nie muszą być bardzo dokładne

Istnieje kilka metod na tasowanie kart i jest dodatkowo mnóstwo sposobów na rozmieszczenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i prezentowane może oddziaływać na odczyt i są wypadki, w których przewidywania mogą nie być w pełni konkretne. Z tego powodu, najkorzystniej jest przybyć bez jakichkolwiek żądań co do zyskania odczytu.

Obejmij Nieznane

Kiedy udajesz się na czytanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się wspaniale w odkrywaniu siebie poprzez symbole, które karty Ci nakreślą.

Pomoc w interpretacji rozkładów

O czym pamiętać przed wróżbą z kart ?

Bądź życzliwa w stosunku do osoby, która Ci wróży i zaufaj jej, ponieważ będzie ona potrafiła pomóc Ci zrozumieć karty. Twoja łączność z tarocistką stanowi wielkie znaczenie w procesie zrozumieniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie w stanie właściwiej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

Karty tarota nie są złe

Funkcjonują karty tarota o niezbyt dobrej renomie, jednakże musisz wychwycić, że w rzeczywistości nie ma niedobrych kart tarota. Na przykład, karta śmierci rzadko oznacza dosłowną śmierć. Raczej symbolizuje wielką zmianę w Twoim życiu, taką jak uzyskanie dyplomu lub przeprowadzka do nowego domu. W związku z tym karta ta jest w stanie faktycznie ofiarować Ci sposobność wyobrażenia sobie, na jakiej zasadzie możesz odmienić swoje życie.

Możesz czuć się pozytywnie

W trakcie czytania kart tarota, możesz wyczekiwać satysfakcjonującego, energicznego odczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i natchnioną. W związku z tym najzwyczajniej miej otwarty umysł i przeanalizuj odczytywanie kart tarota jako coś właściwego dla Twojego dobrego samopoczucia.

Przygotuj pytania

Przed zdobyciem wróżby z kart tarota, trzeba przygotować pakiet pytań, na które życzysz sobie zyskać odpowiedź. Pytania, które przygotujesz będą kierunkiem Twojej wróżby. Z uwagi na to szczególne jest, abyś zebrała swoje myśli i zastanowiła się nad tym, na co chcesz otrzymać odpowiedź. Bądź co więcej uświadomiona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Często interpretacja rozkładów zajmuje sporo czasu aż nastąpią zmiany w Twoim życiu

Karty Tarota symbolizują sporo różnych rzeczy, które są w stanie przekładać się na różne aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie odgadnąć od razu, co oznacza rozkład. Ale jak tylko zobaczysz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz potrafić rozpoznać powiązania między tym, co się dzieje a tym, co pokazały karty.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie