Czy warto skorzystać z usług dobrej tarocistki ?

Magiczne wróżby z tarota

Czy warto skorzystać z usług dobrej tarocistki ?

Czasami to po prostu rozrywka

Tarot jest w stanie dostarczyć Ci powodów do imprezowania! Wesołość i śmiech są istotnymi skutkami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i spowoduje, że poczujesz lekko. Tak, Tarot kocha się bawić. I po odpowiednim odczycie, Ty też będziesz.

Poradzenie sobie z rozczarowaniem

W jakiejś chwili życia niemalże każdy zaznaje straty i pękniętego serca. Kiedy nic się nie układa, wróżba z Tarota będzie umiała pomóc Ci uwolnić się od bólu i odzyskać wiarę.

Czy warto skorzystać z usług dobrej tarocistki ?

Ubogacenie wnętrza

Wszyscy musimy ćwiczyć doskonalenie się. Oznacza to, że trzymamy się jedynie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie stosujemy lub które kochamy. Nieporządek, graty, niezbyt pożyteczne rzeczy – wszystko to należy wyrzucić lub zutylizować. Gotówka w naszych portmonetkach i środki na naszym koncie bankowym muszą być traktowane z uznaniem. Po sesji z kartami poczujesz się zachęcona do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

Bycie w zgodzie z samym sobą

Życie w cnocie wymusza, aby to, co wychodzi z Twoich ust, myślisz i wykonujesz, było harmonizowało ze sobą. Aby zdobyć ten wzniosły styl życia, trzeba odkryć i odzyskać swoje prawdziwe „ja”. Czasami nie jest to takie łatwe. Nacisk ze strony społeczeństwa i niecne miary sukcesu potrafią odwrócić nas od naszej prawdziwej natury. Strach przed odrzuceniem, strach przed niedopasowaniem, odczucie porażki są w stanie wejść bez zaproszenia do naszego umysłu i odrzeć nas z radości. Tarot proponuje naturalnie środki zapobiegawcze i potrafi nas wtrynić znowu na silniej zrównoważone tory.

Delektowanie się mądrością

Co jest takiego szalonego w próbie odnalezienia mądrości? Co jest niezrozumiałego w uczeniu się i dyscyplinie? Pomyśl nad alternatywą jaką jest życie wyzbyte z mądrych rad lub wiary w siłę wyższą… Tarot udziela nam pomocy w taki sposób, by pomóc nam pojąć i zaakceptować, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to zazwyczaj bywa, może być też znaczące i istotne.

Zdobycie nowego doświadczenia

Odważ się na coś nowego! Zapewne jest w Twoim życiu dziedzina, która wydaje Ci się ślepym zaułkiem. Bezczynność wobec zmian prowadzi zaledwie do stagnacji. Tarot działa jak doskonała latarka, odsłaniając utrudnienia na drodze i naświetlając sposobności. Za cenę paru kosztownych kaw możesz doświadczyć czegoś, co naprawdę jest w stanie ofiarować dużego kopa energetycznego! Przecież rześkie spojrzenie może okazać się akurat tym, co jest dla Ciebie konieczne, aby wypuścić na zewnątrz swojego rewolucyjnego ducha.

Mówienie w swoim imieniu

Tarot wymusza, abyśmy odszukali swój głos, ale unikali dotkliwych słów. Karty nakłaniają nas do uwikłania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspierają naszą zdolność do ulokowania emocji na bok, bycia sprawiedliwym i zrównoważonym w naszych wyrokach, rozważnego stosowania słów i zawiązywania decyzji z całkowitą pewnością o ich przemyśleniu.

Własne refleksje życiowe

Poszukując wiedzy i odkrywając prawdę, zaraz odszukamy nasze własne, świecące światło. Naszym końcowym celem staje się zdolność do oferowania znaków zagubionym, pocieszania cierpiących i dodawania otuchy pękniętym sercom.

Jasność myśli

Sprytny umysł jest cudownym narzędziem. Jest to bezcenna umiejętność, aby potrafić ustanawiać natychmiastowe i stanowcze postanowienia, a następnie jasno tłumaczyć swoje opinie i życzenia. Przesłania Tarota wymuszają, abyśmy wykorzystywali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. W momencie gdy rozważamy wybory, powinniśmy podążać za naukami kart, odkładając nasze emocje na bok, pozwalając instynktowi rozświetlić ciemność i zamykając oczy na odwrócenie uwagi. Rozkład tarota pomoże Ci odszukać spokój i rozwiązanie w ciężkich chwilach.

Odblokowanie się w życiu

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która nigdzie nas nie zaprowadzi, relacje rodzaju „lepszy rydz jak nic”, niedogodne warunki lokalowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota potrafi udzielić Ci pomocy tak by odzyskać energię.

Uwolnij się od tego, czego już nie chcesz

Nie, karta Śmierć NIE sugeruje, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia jest w poważnym niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uwolnienia się od złych przekonań, zgubnych relacji, podstępnych dążeń lub czegokolwiek innego, co hamuje nas przed życiem na całego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie