Jak się nie bać przyszłości ?

Magiczne wróżby z tarota

Jak się nie bać przyszłości ?

Wizualizuj pozytywny wynik

Wizualizacja jest czymś więcej niż tylko pragnieniem, ale w realiach praktyką i projekcją rzeczywistości, której chcesz w sposób celowy. Chodzi o doświadczanie emocji i odczuć związanych ze zwyciężaniem, nawet zanim ono zaistnieje.

Wyobraź sobie najczarniejszy scenariusz

Co jest złym, co mogłoby się zdarzyć? Wiele z naszych przyszłych lęków, nawet gdyby się spełniły, nie są zagrażającym życiu wyrokiem śmierci, za jaki je bierzemy. Owszem, można obserwować pewne scenariusze i sytuacje, które mogłyby negatywnie wpłynąć na naszą egzystencję, ale może to, co potencjalnie okropne, jest tylko niewygodą, a nie doświadczeniem rujnującym egzystencje. Najgorsze scenariusze czasami się realizują – nie należy zatem obawiać się ich nieustannie.

Skup się na obecnej chwili

Jak się nie bać przyszłości ?

Większość naszych lęków wynika z naszego niedostatku wiedzy na temat pewnych rzeczy, w połączeniu z niezdolnością do wglądu w to, co da nam przyszłość. Prawda jest taka, że bez względu na to, jak na to spoglądasz, możesz zrobić tylko to, co możesz zrobić teraz. Jeśli nie możesz nic zrobić ze swoimi teraźniejszymi obawami, przejdź się, wybierz się na jogging lub odpocznij. To najlepsze wyjście dla Ciebie. Takie rozwiązania są jak najbardziej zalecane.

Poproś o pomoc, jeśli jej potrzebujesz

Czasami idziemy przez życie czując nieświadomie pewien strach i nie mamy nawet odwagi, aby najpierw powiedzieć sobie, że się boimy. Kiedy już zdobędziesz się na tę odwagę, przekonasz się, że możesz znacznie wyraziście zobaczyć rzeczy, których pragniesz, aby przezwyciężyć swoje obawy. Co ważniejsze, często rozpoznasz, że być może będziesz musiała poprosić o pomoc do obcych osób. To normalne, jesteś przecież człowiekiem.

Nie zastanawiaj się tylko medytuj

Istnieje wiele testów psychologicznych oraz lekarskich, które pokazują, że duchowość pomaga ludziom szybciej leczyć nawet fizyczne dolegliwości, więc z pewnością może pomóc w przyszłych obawach. Dla osób, które tego nie skosztowały, samo siedzenie i oddychanie jest czynnością bezcelową. Codzienne medytowanie działa cuda.

Pomyśl, kiedy ostatni raz się czegoś bałaś

Pomyśl o ostatnim razie, kiedy się bałaś, co się wydarzyło? Prawda jest taka, że udało ci się przetrwać. Może myślisz, że mogłaś przegrać lub sprawy nie ułożyły się tak, jak mogły. Może nie zawsze ponosimy porażkę, bo nie jesteśmy wystarczająco dobrzy. Może przeżywamy porażkę, ponieważ istnieje inna droga, którą powinniśmy podążać.

Zajmij swoją głowę pracą

Cierpiąc czasami na problemy ze snem niejednokrotnie wywołane określonymi obawami lub okresami melancholii, można dojść do wniosku, że praca jest najlepszym antidotum na zamartwianie się. Niezależnie od tego, czy chodzi o pozyskanie odwagi, by stawić czoła temu, czego się obawiasz, poprzez celową pracę nad tym, zaangażowanie umysłu w coś wyjątkowego, czy też aktywność fizyczną, poczujesz się o wiele lepiej, gdy będziesz robić różne rzeczy. Działania zawodowe mają kojące oddziaływanie. Dzięki nim wszystko układa się lepiej. O tym nigdy nie wolno zapominać, a nadmierne rozmyślanie źle działa na psychikę. O tym mówią zawsze eksperci. Należy słuchać ludzi mających wiedzę.

Nie zamartwiaj się bez potrzeby

Zawsze pamiętaj, że Twoje ogromne obawy rzadko się spełniają. Oczywistość jest taka, że większość z nas martwi się o sytuacje, które najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzą. Rzeczywistość może być bardziej niezwykła od fikcji, ale fikcja będzie bardziej przerażająca niż realność.

Siła i odwaga to Twoje atuty

Wszyscy czuliśmy się pokonani. Bycie odważnym oznacza, że robisz to, co możesz, z tym, co masz, niezależnie od tego, jak się czujesz. I być może najważniejszą rzeczą, o której nie wolno zapominać jest to, że nikt inny nie może Ci jej podarować, musisz ją podarować sobie sama. Aby stawić czoła swoim obawom i swojej przyszłości, musisz zrozumieć, że możesz to zdziałać. Odwaga, siła, wewnętrzna spójność są niesamowicie istotne dla każdej osoby. Pozwalają one przeżyć najbardziej nawet trudne czasy. Każda osoba może funkcjonować tak, jak chce. Musi wyłącznie zadbać o swoje sprawy i nie żyć lękami. Tylko takie podejście da wyczekiwany sukces w układaniu własnej egzystencji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie