Czy wyjdziesz za mąż ? Horoskop

Magiczne wróżby z tarota

Czy wyjdziesz za mąż ? Horoskop

Jeśli jesteś zainteresowana swoją datą ślubu to mogę rozłożyć dla Ciebie karty. Pamiętaj jednak, żeby aby być szczęśliwą żoną najpierw, przed ślubem powinnaś zliczyć wszystkie etapy o których piszę w poniższym artykule:

Czy wyjdziesz za mąż ? Horoskop

Oddzielenie się od lat nastoletnich

Spoglądasz na młodzież i nastolatków i wyraźnie widzisz, jak dużo Was różni. Myślisz sobie, że to dobrze, że nie jesteś już w tym wieku. Oczywiście chciałabyś wciąż mieć 18 lat, ale psychicznie jesteś już poza tym okresem życia.

Umiejętne poradzenie sobie z problemami

W ciężkich momentach dawałaś sobie radę sama i stawiałaś czoła problemom. Doprowadzałaś do ich rozwiązania. Kłopoty ze znalezieniem zatrudnienia, zły stan zdrowia członków rodziny, brak pieniędzy na rachunki itp.

Poradzenie sobie po zakończeniu związku

Przebrnięcie przez to wszystko samodzielnie (lub przy pomocy bliskich osób). Odparcie bólu, któremu nie udało się Cię pokonać, a który dał Ci siłę do zmian i lepszego życia.

Umiejętność przyznania racji komuś innemu

Umiesz przyznać – to moja wina i odpowiedzieć za swoje czyny oraz wszystko to, co mówisz. Nie wypierasz się, gdy ktoś nakryje Cię gdy popełniasz błąd.

Samodzielny odpoczynek

Sama, z paczką bliskich sobie ludzi lub z partnerem. Wypoczynek i wyjazd z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką szkolną. To Ty je sobie opłacasz.

Własne opinie

Masz swoje poglądy polityczne, myślisz samodzielnie o kwestiach wagi państwowej, czy także tych dotyczących Ciebie, świata i potrafisz przedstawić swoje poglądy. Nie przyjmujesz tego, co mówią Twoi rodzice, czy znajomi – naturalnie słuchasz ich opinii, jednak to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

Rzucenie pracy

Samodzielne, bez pytania bliskich o opinię. Postanowiłaś tak ponieważ czyni Cię ona nieszczęśliwą, nie daje zadowalającej ilości pieniędzy, czy zadowolenia.

Zaproszenie rodziców

Tym razem to Ty gotujesz, nie korzystasz z zapasów, jakie przygotowała Ci mama i nie zamawiasz posiłku z ulubionego baru – rodzice przychodzą do Ciebie, a Ty jesteś gospodynią podczas całego wieczoru. Poza tym, posiadasz coś do jedzenia! Twoje posiłki to przynajmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez znaczną część czasu robisz je sama.

Samodzielne zamieszkanie

Nie potrzebujesz mieć na własność apartamentu, domu, czy innego mieszkania. Mowa tutaj o samodzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie spróbujesz żyć na własny rachunek. Umowa jest na Ciebie i jesteś z dala od domu rodzinnego, czy partnera.

Pilnowanie terminów

Mama nie musi mówić Ci o kontroli u dentysty, kończącym się ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem przyjemny, papierowy) kalendarz doskonale daje sobie radę z odpowiedzialnością i terminami.

Wyjście poza strefę komfortu

Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w niekomfortowej sytuacji, która daje Ci trudność, np. zmieniasz miejsce zamieszkania ze względu na pracę.

Cieszenie się z sukcesów innych

Szczerego szczęścia… bez zawiści, paniki, że Ty też powinnaś osiągnąć lub posiadać to, co inni.

Doświadczanie luksusowego życia

Czyli chwile i rzeczy, na które wydajesz własne ciężko zarobione fundusze, a które nie są Ci koniecznie potrzebne do życia. Robisz to, bo możesz i chcesz, jednak nie jest to zbędna rozrzutność. Np. decydujesz się na alkohol z wyższej półki, zamawiasz drogi materac, zaopatrujesz się w korekcyjne poduszki.

Zmiana w wyglądzie

Miałaś w planach mieć tatuaż, kolczyk, wypełnić usta, postawić na inny kolor włosów, przejść na dietę, wyrobić mięśnie – jeżeli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przeanalizowania, dużego wysiłku, ale nie wiązało się z poparciem mamy, taty i innych ludzi.

Własne rachunki

Umowa i abonament wyłącznie na Ciebie. Brzmi absurdalnie? Teraz każda rozmowa i wiadomość, wszelkie opłaty za roaming, czy inne wydatki spadają na Ciebie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię sprawy rodzinne, a rodzic zapłaci za sms-y z chłopakiem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie