Chłopiec czy dziewczynka? Tarot

Magiczne wróżby z tarota

Chłopiec czy dziewczynka? Tarot

Wyniki wielu badań dostarczają wskazówek, które mogą wskazywać na większe prawdopodobieństwo tego, Czy zostaniesz mamą syna czy córki.

(Dziewczynka) Bardzo mocno przechodzisz przez poranne mdłości

Spora ilość przyszłych mam doznaje jakiejś formy nudności o poranku, kiedy oczekują maluszka. Jednak niektóre ciężarne mają dużo trudniej, skarżąc się na silne nudności oraz wymioty. Badania dowiodły, że panie, które są w ciąży z dziewczynkami, mogą być bardziej narażone na nudności i wymioty kiedy są w ciąży. Wyniki takie były jeszcze mocniej związane z kobietami, które uskarżają się na wyjątkowo dokuczliwe mdłości w godzinach porannych.

(Chłopiec) Cukrzyca ciążowa dopadła i Ciebie

Wybrane badania wykazały, że kobiety oczekujące na synów są częściej narażone na wystąpienie u nich cukrzycy ciążowej – stanu ciąży który charakteryzuje się podwyższonym poziomem glukozy we krwi – niż przyszłe mamy w ciąży z córkami. Naukowcy nie są pewni, co powoduje, że męski płód prowadzi do większych zmian metabolicznych jakie mają związek z ciążą niż płód dziewczynki, ale wnioski te wydają się poparte więcej niż jednym badaniem.

Chłopiec czy dziewczynka? Tarot

(Dziewczynka) Stałaś się wyjątkowo zapominalska

Z niewiadomych powodów niektóre badania poddają myśl, że kobiety, jakie urodziły dziewczynki, konsekwentnie osiągają słabsze osiągnięcia w testach pamięci – zwłaszcza w obszarach umiejętności słuchania, obliczania i wizualizacji – kiedy porównamy je z mamami spodziewającymi się chłopców.

(Chłopiec) Jesz znacznie więcej podczas ciąży

Spodziewasz się chłopca czy dziewczynki? To, co masz ochotę jeść może być podpowiedzią. W jednym z badań przeanalizowano dietę kobiet oczekujących potomka i okazało się, że kobiety w ciąży z chłopcami jadły około 10 procent więcej kalorii niż te oczekujące dziewczynek. Skąd ten większy apetyt? Badający podejrzewają, że testosteron wydzielany przez synów może przekazywać ich matkom informację, by więcej jadły. To mogłoby wyjaśnić, skąd chłopcy są zwykle więksi po przyjściu na świat niż dziewczynki.

(Chłopiec) Spożywałaś dietę wysokokaloryczną podczas poczęcia

Jedno z badań wykazało, że przebywanie na diecie wysokokalorycznej w momencie poczęcia i systematyczne śniadania dają większe możliwości urodzenia syna. Naukowcy odkryli, że 56 procent kobiet z najwyższym spożyciem kalorii w czasie poczęcia miało synów, w porównaniu z jedynie 45 procentami wśród przyszłych matek , które spożywały najmniejszą ilość kalorii.

(Dziewczynka) Twoje dziecko jest pośladkowe

Jeżeli już skończył się u Ciebie 32 tydzień ciąży, a twoje dziecko ciągle jest uparcie w dole, głową do góry to być może przyszedł czas, aby pomyśleć o zakupach dla małej dziewczynki!

(Chłopiec) Zaczęłaś lubić jeść inne rzeczy

Masz wyraźną niechęć do jedzenia, nawet takiego, które bardzo lubiłaś? Naukowcy są zdania, że im większe obrzydzenie do jedzenia odczuwa kobieta w ciąży, tym większa szansa, że jest w ciąży z chłopcem. Skąd taki wniosek? Niechęć do przyjmowania pokarmów ma związek z funkcjonowaniem układu odpornościowego przyszłej matki, która stara się chronić swoje dziecko.

(Dziewczynka) Jesteś bardzo zestresowana

Naukowcy uważają, że im bardziej byłaś zestresowana w chwili zapłodnienia, tym bardziej prawdopodobne jest, że urodzisz małą kobietkę. Dzieje się tak dlatego, że dziewczynki mogą być bardziej odporne na złe warunki w łonie kobiecym niż chłopcy. Na przykład w jednym z niewielkich badań przeprowadzonych w 2019 roku stwierdzono, że przyszłe mamy, które informowały, że doświadczają sytuacji stresowych, częściej wydawały na świat córki.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie