Karta Koło fortuny – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Koło fortuny – przyszłość relacji

Koło fortuny – ogólnie

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Reprezentuje Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasami doświadczamy chwil obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W niedługim czasie przychodzi rozrywający serce ból, cierpienie, depresja, żal, złość. podpowiada, że człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wcielone w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać i smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia ukazuje dobijające poczucie niemocy, w stosunku do własnego losu. Karta jednakże daje nadzieję na to, że ogromna, niszcząca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca wspaniałej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Karta  Koło fortuny – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: Koło fortuny

Karta oznacza zmiany przynoszące za sobą szczęście. Czasem opowiada o tym, że przeznaczenie złączyło dwójkę ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, z tego powodu możemy widzieć partnera w innym świetle. Koło Szczęścia nierzadko przygotowuje test dla nas lub naszej drugiej połówki. Dlatego jest wskazane, aby umocnić więzi i przygotować się na każdą możliwość.

Koło fortuny – w uczuciach

Koło Fortuny to zmiany, które muszą zajść. Wszechświat szykuje dla nas coś ważnego. Dzięki temu zyskamy cenną wiedzę na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się na przekór naszej woli albo nadziejom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeśli nie poddamy się zmianom, to los sam je wyegzekwuje. Oznacza koniec i początek. W miłości może więc oznaczać koniec relacji/wejście w związek.

Sfera finansowa: Koło fortuny

Karta oznacza zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu możemy spodziewać się innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania lepszej umowy o pracę, korzyści w postaci bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Koło fortuny jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie umieć docenić wszystko, co ją spotyka. Potrafi wyciągnąć wnioski z rzekomo nieważnych zdarzeń. Nawet jeśli są negatywne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki umiejętności obserwacji, analizy oraz właściwej interpretacji nierzadko staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak często nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Porady od karty Koło fortuny

Koło Fortuny prosi, by zachować pozytywne podejście do życia. W odwrotnym przypadku tak jak magnes będziemy przyciągać negatywną energię (zdarzenia, los). Skończył się jakiś etap, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze zależne jest od naszego nastawienia.

Wydarzenia: Koło fortuny

Koło Fortuny ukazuje sytuacje, nad którymi nie panujemy. Nie mamy nad nimi żadnej kontroli. Często wskazuje na to, że niezbędna jest zmiana ścieżki, którą idziemy. Możemy być bardzo zdziwieni rozwojem zdarzeń. W dobrym aspekcie reprezentuje nadarzające się okazje.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie