Karta Rydwan – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Rydwan – przyszłość relacji

Rydwan – ogólnie

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest numerem 7. Ukazuje jakie warunki muszą zostać spełnione, żeby osiągnąć wyznaczony cel. Wola walki, trud i wiedza jak postępować oraz którą drogą podążać jest kluczem do sukcesu. Jest skory do zrobienia kroku naprzód, by zacząć życiową podróż. Karta uprasza, by uwierzyć w siebie oraz zauważyć, iż jesteśmy silniejsi, niż nam się wydaje. Niestety nie umiemy prześwietlić samych siebie, żeby dokonać analizy i czarno na białym dostrzec mocne i słabe strony naszej osobowości. Rydwan przedstawia rozwój w pozytywnym przesłaniu. W negatywnym odniesieniu symbolizuje niepomyślność, apatię, brak wiary w siebie, bycie nieświadomym swoich zalet.

Karta  Rydwan – przyszłość relacji

Sfera finansowa: Rydwan

W sferze zawodowej Wóz triumfalny radzi kroczenie w jednym kierunku. Nie powinno się się rozpraszać i konsekwentnie dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam zadowolenie. Wystarczająca kwota na koncie powinna pokazywać samodzielne zarządzanie finansami.

Rydwan jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała niepohamowaną wolę oraz chęć, aby dążyć do wyznaczonego celu. Nie interesują ją pozostałe sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, żeby osiągnąć sukces. Jej postępowanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie widać po niej zmęczenia.

Wydarzenia: Rydwan

Karta pokazuje dynamikę. Trudno będzie ustać w miejscu i co chwilę będą nadchodzić zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w osłupienie. Niejednokrotnie Rydwan reprezentuje podróże i to na nich powinniśmy się skupić. Przygotujmy się na to psychicznie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny rezultat.

Porady od karty Rydwan

Wóz triumfalny prosi, żeby przejąć kontrolę nad własnym życiem. Zalecane są także dobrze przemyślane decyzje. Dla podróżników stanowi apel, by zachowywać się rozważnie i obserwować otoczenie, by uchronić się przed niebezpieczeństwami. To okres, gdy odważnie powinniśmy zacząć nowy okres w życiu.

Związki uczuciowe: Rydwan

Karta nierzadko opowiada o najwspanialszym etapie związku, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może zjawić się rywal, z którym będzie trzeba konkurować o partnera. Karta czasami niesie przeciwne znaczenie. Konkretnie może oznaczać zakończenie relacji.

Rydwan – w uczuciach

Wóz triumfalny czasami pokazuje, by pozwolić przeszłości odejść. Możemy przygotować się na podryw, ponieważ karta ta odpowiada za podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wątpliwości. Jest to czas, żeby otworzyć się na nowy związek.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie