Karta Cesarzowa – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Cesarzowa – przyszłość relacji

Cesarzowa – ogólnie

Cesarzowa (Władczyni) oznaczona jest numerem 3. Reprezentuje rozwój, obfitość, dobrobyt, płodność, powodzenie. Karta wielokrotnie symbolizuje piękną, mądrą oraz zaradną kobietę, która dba o potrzeby innych. Niespotykanie ciepła, pozytywna, sprawia, iż inni w jej otoczeniu czują się bezpiecznie. Kochająca, dobra, cudowna matka. Dopinguje do rozwoju, realizowania pomysłów i kreatywności. Karta sygnalizuje też narodziny. Może chodzić o dziecko, lecz również początek ciekawych pomysłów. Cesarzowa nie kończy na zaplanowanej taktyce, ale wprowadza plan w życie. To perfekcyjna kobieta na całe życie.

Karta  Cesarzowa – przyszłość relacji

Porady od karty Cesarzowa

Karta radzi, by widzieć i umieć wykorzystać to, co otrzymujemy od Wszechświata. Podjęte działania zakończą się sukcesem. Jest to okres kreatywności. Możemy być zdziwieni natłokiem pomysłów. Dopinguje, żeby nie zatrzymywać się w swoich działaniach. Wręcz odwrotnie – to pomyślny czas na to, aby zrobić jak najwięcej!

Cesarzowa jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała niezwykłą urodę. Karta oznacza kobietę zaradną. Ludzie liczą się z jej zdaniem. Umie wprawić ich w zachwyt. Niekiedy wskazuje osobę, na której skoncentrowana jest uwaga. Dlatego może oznaczać kobietę w ciąży bądź na stanowisku kierowniczym.

Związki uczuciowe: Cesarzowa

Władczyni zwiastuje odrodzenie uczuć, z tego powodu możemy poczuć się zakochani na nowo. Poczujemy się tak, jakbyśmy znów przeżywali pierwszą randkę z partnerem. W relacji pojawi się porządek, ciepło, udane życie seksualne, oddanie, zrozumienie, znów zaczniemy się dogadywać.

Wydarzenia: Cesarzowa

Jest to okres realizacji pomysłów, wcielania ich w życie. Możemy np. podjąć naukę, rozpocząć działalność, zmienić branżę, wyjechać gdzieś, odnaleźć hobby. Władczyni to również kreatywność, z tego powodu możemy zostać pisarzami, muzykami, artystami.

Sfera finansowa: Cesarzowa

Karta sugeruje, iż powinniśmy pracować na stanowisku kierowniczym. Umiemy zarządzać ludźmi. Władczyni oznacza awans, podwyżkę oraz wszelkie sukcesy na polu zawodowym. Nie powinniśmy narzekać na brak środków do życia. Będzie starczać na wszystko.

Cesarzowa – w uczuciach

Dla kobiet karta sygnalizuje powodzenie u mężczyzn. Niekiedy wskazuje na zajście w ciąże bądź też poród w niedługim czasie. Jeśli cierpieliśmy na brak uczuć, to możemy oczekiwać, iż zawitają w naszym sercu na nowo. Dla mężczyzn oznacza odnalezienie perfekcyjnej drugiej połówki albo kobiety zbliżonej do perfekcji. Płeć piękna w energii Cesarzowej będzie piękna, czuła, oddana, zaradna i mająca życiową mądrość. Czasem może ukazywać osobę starszą od mężczyzny lub też osobę zbytnio dojrzałą jak na swój wiek.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie