Karta Diabeł – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Diabeł – przyszłość relacji

Diabeł – ogólnie

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Oznacza uzależnienie, zniewolenie. W rzeczywistości tylko my decydujemy czy poddajemy się tej kontroli. Jest parę przesłań tej karty. Może pokazywać brak pewności siebie, dlatego nie podejmujemy działania. Sądzimy, iż nie zasługujemy na dobro. Nic nam nie wyjdzie. Osoba w energii Diabła może chcieć przejąć kontrolę nad innymi za pomocą manipulacji. Fortel, agresja oraz nienawiść to jej nieodłączne elementy. Jest to mroczna strona naszej osobowości. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wyjść z nas w najmniej spodziewanym momencie. Czasami karta wskazuje na toksyczny związek. Partner rządzi nami, ściąga nas na samo dno.

Karta  Diabeł – przyszłość relacji

Porady od karty Diabeł

Dzisiaj bardzo łatwo popaść w kłopoty. Ktoś może namówić nas do dokonania czegoś, co przeczy naszym zasadom. Jeden drink? Przejście przez zebrę na czerwonym świetle? Kradzież? Bezmyślne odejście z pracy? Wszystko możliwe. To dzień, w którym nie myślimy trzeźwo i jesteśmy podatni na manipulację.

Wydarzenia: Diabeł

Demon wskazuje na zniewolenie. Z tego powodu możemy zostać czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na odejście od osoby, która robi nam krzywdę. Karta może sugerować nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Z łatwością oraz niewidocznie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się właściwie od wszystkiego.

Diabeł – w uczuciach

Karta pokazuje uleganie drugiej osobie. Przestrzega przed obłudnymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednak ostrzega przed tym, że to uczucie może wpływać na nas negatywnie.

Sfera finansowa: Diabeł

„Po trupach do celu”- karta pokazuje, że mogliśmy osiągnąć korzyść finansową/zawodową czyimś kosztem. Możemy spodziewać się niespodziewanego dopływu środków pieniężnych. Karta jednak pokazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się coraz większym długiem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem możliwości zmiany pracodawcy.

Związki uczuciowe: Diabeł

Niełatwo pojąć jak konkretnie działa ten związek. Możemy czuć się zagubieni. Diabeł Ukazuje wzmocnione uczucia. Czasem wprost bycie uzależnionym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może pragnąć zdominować drugiego. Seksualność jest na wysokim poziomie. Rzadko w niej czegoś brakuje. Czuć magnetyzm. Często pokazuje relacje oparte na profitach seksualnych bądź też finansowych.

Diabeł jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie uwodzicielska. Trudno jej zaakceptować cokolwiek co odbiega od jej wzorca myślowego. Wywołuje zainteresowanie płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Umie władać innymi, ponieważ ludzie ślepo za nią podążają.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie