Karta Moc – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Moc – przyszłość relacji

Moc – ogólnie

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą jedenaście. Uosabia współpracę pomiędzy ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, że jeżeli harmonia pomiędzy nimi zostanie zburzona, zaczynamy częściej chorować i dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, by poskromić nasze pragnienia. Naturalnie w celu zachowania harmonii. Siła pragnie, abyśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie posiadamy. Pomogą one zwalczyć wszelkie trudności. Niezależnie od ich powagi. Nic nie jest w stanie sprawić, byśmy upadli na kolana.

Karta  Moc – przyszłość relacji

Sfera finansowa: Moc

Siła może uosabiać troszczenie się o ludzi bądź też zwierzęta w miejscu pracy. Zyskamy dobre wyniki w pracy i całkowicie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery materialnej oznacza to polepszenie się sytuacji finansowej. Możemy to zyskać dzięki jednorazowej premii.

Moc jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie kobietą, która umie doskonale kontrolować swoje życie. Potrafi narzucić sobie cel i kurczowo się go trzymać. Charakteryzuje ją determinacja. Z tego powodu sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

Wydarzenia: Moc

Nadciąga czas, który wymaga od nas nałożenia na siebie szczególnej dyscypliny, uporu oraz woli walki. Przeciwności w ostateczności uda nam się przezwyciężyć jednak nie będzie to proste. Moc czasami mówi o tym, że potrafimy niechcący zdradzić czyjąś tajemnicę, nie potrafimy trzymać języka za zębami.

Porady od karty Moc

Postarajmy się zbudować równowagę. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim naokoło, czym tak naprawdę się fascynujemy. Lepiej zostawić ten sekret dla siebie a talenty oraz zaangażowanie wykorzystywać w konkretnym, skrytym przed światem celu. Karta prosi jednakże, żeby nie bać się działania. Jednak powinno się zachować rozsądek.

Związki uczuciowe: Moc

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas zraniła. Pamiętajmy, że to uczucie może działać niszcząco. Miłość trzeba znaleźć głównie w sobie. Dopiero później obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla relacji karta przepowiada czas miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w wyolbrzymiony sposób.

Moc – w uczuciach

W pozytywnym znaczeniu karta oznacza, że uda nam się nareszcie uznać swoje ciało za coś szczególnego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy we własne ręce i sami zaczniemy miłosną przygodę. Jest to czas, gdy nabieramy skłonności do egzaltacji. Z tego powodu najlepiej już na wstępie powiedzieć, że jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie