Karta Wisielec – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Wisielec – przyszłość relacji

Wisielec – ogólnie

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest cyfrą dwanaście. Uosabia bierność bądź zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to czas, w którym utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Zjawia się pragnienie uwolnienia się. Nie mamy ochoty oglądać nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta symbolizuje przemianę wewnętrzną. Pomyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego wydarzenia. Spróbujmy spojrzeć na to z innej perspektywy. Niełatwe położenie, chęć przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skoncentrujmy się na podświadomości. Przemyślmy życie. Pomoże to w lepszym pojęciu sytuacji. Zawieszony niejednokrotnie wskazuje na dobrowolne poświęcanie się.

Karta  Wisielec – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: Wisielec

W stałych związkach często symbolizuje przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się niechęć do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to dobre, bo czujemy bezpieczeństwo i satysfakcję, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie mocną stroną relacji w nadchodzącym okresie.

Wydarzenia: Wisielec

Karta prosi, by zatrzymać się i przeanalizować życie. Podjęte działania nie przyniosą spodziewanych efektów. Jeżeli wysłaliśmy list, to może zaginąć bądź zostać nieodebrany. Jeśli próbowaliśmy otworzyć własny interes, to możemy długo czekać na odpowiedź lub otrzymać negatywną decyzję z urzędu. Jest to czas, w którym utkniemy w miejscu. Czasem opowiada o tym, że coś cennego zostanie nam odebrane.

Wisielec – w uczuciach

Zawieszony nierzadko sygnalizuje zastój w uczuciach. Jeżeli do tego momentu wybraliśmy się na pierwszą randkę, to musimy poczekać na kolejny krok. Czasem może oznaczać, iż ta osoba niczym nowym nas nie zadziwi. Cała jej osobowość prędko zostanie odkryta. Dla zagorzałych samotników też nie ma dobrych informacji. Awersja do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

Porady od karty Wisielec

Jeżeli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to kluczowe okaże się zostanie na boku. Powinno się przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to zbyt mało, by całkowicie zrozumieć znaczenie istotnych zdarzeń. Z tego powodu subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Sfera finansowa: Wisielec

Zawieszony to czas, w którym czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia jedynie po to, żeby mieć za co żyć. Totalny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co oczekiwać na zmianę stanowiska lub pracy. Dla osób szukających zatrudnienia prawdopodobne jest, że jeszcze długo przyjdzie im czekać na odpowiedź.

Wisielec jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie skoncentrowana na duchowej sferze życia. Mało się uzewnętrznia. jedynie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą niejednokrotnie błądzi myślami. Ugrzęzła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie ospałej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać przez to, iż lubi się poświęcać.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie