Karta Pustelnik – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Pustelnik – przyszłość relacji

Pustelnik – ogólnie

Pustelnik (Eremita) oznaczony jest numerem dziewięć. Symbolizuje przebywanie w samotności, odsunięcie się na bok w celu wnikliwych analiz. Człowiek ma rozwiniętą sferę duchową, poszukuje sensu życia, pragnie pojąć swoją psychikę. Zdobędzie to tylko odizolowanym, kompletnie skupionym umysłem. Pustelnik reprezentuje medytację, poukładane w głowie myśli. Zdobywa się to dzięki głębokiej analizie popartej niczym nierozproszoną koncentracją. Człowiek chce zdobyć wiedzę niedostępną dla przeciętnej jednostki, wydobyć jak najwięcej ze sfery duchowej. Dlatego Eremita niejednokrotnie uosabia objawienie, oświecenie. Karta wzywa ludzi zabieganych, żeby zwolnić oraz spokojnie zastanowić się nad sytuacją. Dzięki temu sprawy ukażą nam się z totalnie innej perspektywy.

Karta  Pustelnik – przyszłość relacji

Sfera finansowa: Pustelnik

Jest to okres rozwoju w pracy. Dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy może to objawić się awansem, jednorazową premią, zmianą stanowiska, zdobyciem certyfikatu. Karta może zwiastować pracę w otoczeniu zabytków np. muzeum, galeria sztuki.

Związki uczuciowe: Pustelnik

Dla relacji oznacza ochłodzenie. Spędzanie czasu oddzielnie, odmienne zainteresowania. Może pojawić się konflikt oraz rozbieżność w potrzebach, pasji, planach na przyszłość. Eremita wskazuje na czas przemyśleń dotyczących relacji oraz delikatne kroki stawiane w związku.

Wydarzenia: Pustelnik

Chcemy skorzystać z pomocy człowieka, który umie prowadzić innych. Z tego powodu prawdopodobne jest konwersowanie z ludźmi starszymi, którzy podzielą się cennymi radami. Jest to okres analizowania swojego życia. Sprawdzić zalety i wady naszej egzystencji. Dzięki czemu zdecydujemy się na wyeliminowanie złych nawyków, warunków.

Porady od karty Pustelnik

Pustelnik wskazuje na dzień, w którym trzeba podjąć się przemyśleń. Szczególnie wtedy, gdy konieczne jest dokonanie wyboru. Warto odsunąć się w cień i odkrywać własne wnętrze. Dzięki temu poczujemy równowagę w życiu. Dusza jest istotnym, lecz niedocenianym elementem, o którym niejednokrotnie zapominamy.

Pustelnik jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce jest skupiona na rozwoju duchowym. Z tego powodu może zajmować się psychologią, religią, filozofią. Jego dokładne rozumienie rzeczywistości czyni ją perfekcyjnym kandydatem na naukowca. Przebywając w jej towarzystwie, zauważymy, że ma życiową mądrość i doświadczenie.

Pustelnik – w uczuciach

Pustelnik niejednokrotnie pokazuje, iż panicznie obawiamy się wejścia w związek. Nawet jeśli przekonamy się do drugiej osoby i zaczniemy wspólne życie, to obawiamy się natychmiastowego opuszczenia. Wynika to z negatywnych doświadczeń miłosnych. Czasami pokazuje, że nie mamy obycia w związku i nie umiemy właściwie go poprowadzić.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie