Karta Kochankowie – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Kochankowie – przyszłość relacji

Kochankowie – ogólnie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Reprezentują relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za relację spoczywa na obu stronach. By stworzyć zadowalającą relację potrzeba gotowości do wielu wyrzeczeń, kompromisów, całkowitej akceptacji drugiej osoby. Należy wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Co więcej, karta wskazuje, że miłość wpływa na wybory człowieka. Karta czasem ukazuje, iż czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Uprasza, by zastanowić się nad tym, czy umiemy kompletnie otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych tajemnic. Naturalnie w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie pokazują szansę na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednak, że w sferze uczuć obie strony muszą być w takim samym stopniu zaangażowane.

Karta  Kochankowie – przyszłość relacji

Wydarzenia: Kochankowie

Czekają nas niełatwe decyzje do podjęcia. To nie lada wyczyn. Dobrym przykładem będzie niepewność co do wybrania jednego z dwóch równie fascynujących osób, wręcz perfekcyjnych do stworzenia związku. Granica pomiędzy dwoma istotnymi etapami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Sfera finansowa: Kochankowie

Kochankowie uosabiają pasję znalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, czerpiąc z tego wiele przyjemności. Zaciera się granica pomiędzy hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego niż praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas niełatwe wybory.

Porady od karty Kochankowie

Dziś warto kierować się sercem i nie dopuszczać logiki do głosu. Mogą zostać podjęte stanowcze, ale niebezpieczne kroki. Przesłanie kochanków jest takie, by zachwycać się różnorodnością. Powinno się dostrzegać optymistyczne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, pogrążanie się w wadach sprawi, iż nabierzemy złego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i też ma coś do zaoferowania światu.

Kochankowie – w uczuciach

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie pokazują ogromne pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może ukazywać związek partnerski a czasami otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się spełnieni, jednak nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy także na niechcianą ciążę! Karta ukazuje potomstwo.

Związki uczuciowe: Kochankowie

Namiętność, pożądanie oraz seksualność znów zawitają w związku. Nadciąga wiele romantycznych chwil, które mogą wskazywać na zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie starają się przypomnieć nam, że mimo bycia w związku to nadal jesteśmy jednostkami. Pamiętajmy, iż partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich fragmentach życia i mogą podejmować samodzielnie myśleć i decydować o sobie.

Kochankowie jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie stała przed ciężkim wyborem. Nieustannie analizuje co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którym kierunku podążyć, nierzadko również pragnie podążać dwiema różnymi drogami. Niedawno skończyła jakiś, istotny dla niej, okres w życiu. Jest zagubiona i ciężko jej zrobić krok do przodu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie