Karta Śmierć – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Śmierć – przyszłość relacji

Śmierć – ogólnie

Śmierć oznaczona jest numerem trzynaście. Niejednokrotnie symbolizuje uzyskanie świadomości będącej wynikiem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się ponownie i zyskujemy nowe widzenie świata. Jest to okres pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odegrały już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć zabiera jedynie to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się zaczyna i kończy. Z tego powodu traktujmy sprzyjające okoliczności jako okazję na polepszenie życia. Karta wskazuje na konkretne zmiany w życiu. Kończy się pewien okres w życiu.

Karta  Śmierć – przyszłość relacji

Wydarzenia: Śmierć

Śmierć często ukazuje uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, a więc będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to czas, gdy przemyślimy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła bądź w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą spodziewać się zerwania więzi.

Porady od karty Śmierć

Karta uprasza, by przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, iż niezbędne jest porzucenie, żeby nowe mogło się rozpocząć. Siła Wyższa obserwuje nas. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy zgoła odwrotnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Śmierć jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się olbrzymią odpornością psychiczną. Karta wielokrotnie ukazuje osobę starszą. Wiele ciężkich chwil przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może posiadać umiejętności jasnowidzenia.

Związki uczuciowe: Śmierć

Śmierć seksu i uczuć. Niejednokrotnie sygnalizuje, że partner blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasami wprost cofa nas. Możemy czuć, iż dusimy się w tej relacji. Być razem, a jednak osobno. Chcemy zakończyć ten związek i tak prawdopodobnie się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, gdy Śmierć zwiastuje pracę nad związkiem!

Sfera finansowa: Śmierć

Śmierć sygnalizuje zakończenie pewnego etapu, a więc można spodziewać się zwolnienia z pracy bądź też przejścia na emeryturę. Jeżeli posiadamy własną działalność, to zwiastuje, iż czas jej świetności dobiega końca i możliwe, że będzie trzeba zamknąć interes lub dochody zaczną być niewystarczające. Czasem wręcz karta przepowiada niemałe straty finansowe, które odbiją się na komforcie życia.

Śmierć – w uczuciach

Śmierć często namawia, aby zakończyć jakiś etap w życiu. Stara miłość już nie powróci, czyli nie trzeba w kółko tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta nierzadko oznacza wycofanie się. Dlatego możemy oczekiwać przerwy w kontakcie albo zerwaniu go. Pamiętajmy, iż nie zmusimy nikogo do miłości. Powinno się wykazać się cierpliwością, a najlepiej zaczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie