Karta Arcykapłan – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Arcykapłan – przyszłość relacji

Arcykapłan – ogólnie

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Reprezentuje wiarę oraz towarzyszącą jej podróż. Pokazuje, iż powinniśmy skoncentrować się na szukaniu sensu życia. Podświadomość przesyła znaki, które ukierunkują nas na właściwą drogę. Często wskazuje na rozpoczęcie nowego etapu w życiu, wgłębienie się w sferę duchową. Dostrzegamy więcej, a więc zmienił się wzorzec myślowy. Zaznaliśmy oświecenia. Osoba w energii Arcykapłana ma uznanie z racji swojej mądrości. Jest mentorem, który prowadzi nas przez życie lub udziela nam pomocy, gdy to potrzebne. Karta czasami mówi o mądrości wyciągniętej z doświadczenia życiowego.

Karta  Arcykapłan – przyszłość relacji

Arcykapłan jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie miała klarownie ustalony światopogląd. Zagorzale się go trzyma i żyje według wytycznych. Papież nierzadko ukazuje księdza, radcę prawnego, ponieważ kierują się zasadami. Tak samo może pokazywać nauczyciela, ponieważ to osobą, która dzieli się zdobytą wiedzą.

Wydarzenia: Arcykapłan

Arcykapłan sygnalizuje zainteresowanie religią i przestrzeganie zasad, które narzuca wiara. Będziemy spotykali ludzi, którzy wspomogą nas poradą, wskażą właściwą ścieżkę. Pokażą jak żyć. Sami również przyjmiemy stanowisko nauczyciela oraz staniemy się czyimś mistrzem. Karta może ukazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Sfera finansowa: Arcykapłan

Arcykapłan wskazuje na zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Z tego powodu możliwy jest awans na takie stanowisko lub też praca dorywcza w formie korepetytora, wykładowcy. Prawdopodobne są również stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

Arcykapłan – w uczuciach

Papież pokazuje mężczyznę, z którym uda się zbudować związek głównie na poziomie duchowym. Co może wyrażać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, zbliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Porady od karty Arcykapłan

Karta radzi, aby zastanowić się nad sensem istnienia sfery duchowej. Co pragnie nam powiedzieć? Z jakiego powodu istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy doznać duchowego olśnienia, dlatego trzeba wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby zagłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

Związki uczuciowe: Arcykapłan

Papież jest pozytywną przepowiednią dla związku. Oparty jest na duchowym połączeniu. Normy i wierność w tym związku jest traktowana jak najwyższe dobro. Nierzadko zapowiada zawarcie małżeństwa. W negatywie może wskazywać na zdradę, kłopoty natury seksualnej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie