Karta Kapłanka – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Kapłanka – przyszłość relacji

Kapłanka – ogólnie

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Trzeba skoncentrować się na znakach przesyłanych z podświadomości. Mogą to być sny albo przeczucia. Nie trzeba tego traktować jak bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Kapłanka uosabia mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam przekazać, iż w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest bardzo rozwinięta. Potrafi pojąć różnorakie symbole i właściwie je odczytać. Nadszedł czas, aby skoncentrować się na znakach, jakie otrzymujemy. Mimo wszystko karta zachęca do dalszych poszukiwań oraz duchowego zanurzenia.

Karta  Kapłanka  – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: Kapłanka

Nierzadko wskazuje na duchowość, która jest priorytetem w związku. Istotne znaczenie ma rodzina, dookoła niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednakże na problemy w sferze seksualnej, wycofanie się. Trzeba skorzystać z pomocy seksuologa. Pozytywna wiadomość jest taka, że partnerzy są dla siebie wartościowi, co pokazują troską o drugą połówkę.

Porady od karty Kapłanka

Dziś jest dobry dzień na intensywne przemyślenia. Powinno się zwrócić uwagę na sny i pojąć ich przesłanie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i obserwujmy, co pragnie przekazać nam wewnętrzny głos, a zadziwi nam bezmiar wiedzy, który spłynie na naszą duszę. W czasie podejmowania ważnych decyzji trzeba kierować się intuicją.

Sfera finansowa: Kapłanka

Dobry okres w sferze zawodowej. Możemy spodziewać się propozycji awansu na najwyższe stanowisko. Jeśli pragnęliśmy osiągnąć sukces, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to na pewno nam się uda.

Wydarzenia: Kapłanka

Papieżyca czasem mówi o tym, iż kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Możliwość podróży, egzaminów i oddanie się pasji. Jest to okres, w którym do głosu dochodzi intuicja i doradza nam rzeczy, których rozum nie spostrzega.

Kapłanka jako osoba

Kapłanka wskazuje na kobietę, która będzie cechowała się mądrością i dojrzałością (charakter lub też wiek). Karta czasami mówi o osobie, która nie jest aktywna seksualnie lub nie rozpoczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

Kapłanka – w uczuciach

Kapłanka ukazuje powolny rozwój znajomości. Kobieta w energii papieżycy wydaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, cierpliwość i troskę. Czasami nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, dlatego zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie doskonałości. Karta wskazuje na poszukiwanie w relacji aspektu duchowego. Pokazuje poświęcenie, stałość i zaangażowanie. Papieżyca niesie optymistyczne przesłanie dla singli – jest szansa na poznanie osoby, która będzie miała takie cechy!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie