Karta Sprawiedliwość – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Sprawiedliwość – przyszłość relacji

Sprawiedliwość – ogólnie

Sprawiedliwość oznaczona jest numerem osiem. Oznacza harmonię. Mówi o tym, iż każdy człowiek posiada system wartości moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie odpowiedniej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze postępowanie. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, dlatego też możemy otrzymać interesujący bonus (przychylność) bądź bolesną karę. Karta nakłania do sprawiedliwego traktowania innych. Niedozwolone jest dawanie ulgi osobie, która jest długoletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Wielokrotnie prosi o to, żeby budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Karta  Sprawiedliwość – przyszłość relacji

Sprawiedliwość – w uczuciach

Karta czasami pokazuje ślub cywilny. Nie ma sensu doszukiwać się w tej karcie porywów miłości, gdyż najczęściej odpowiada za surową, chłodną, lecz szczerą opinię/kalkulację. Stąd właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednak jest trochę zalet tej sytuacji. Bolesna, lecz szczera prawda pomaga w rozwoju. Słodkie kłamstwa są przyjemne, ale w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania oraz cierpienie.

Sfera finansowa: Sprawiedliwość

W pozytywnym znaczeniu wskazuje na zakończenie pewnych spraw. Z tego powodu może sygnalizować oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym aspekcie sygnalizuje, że czeka nas nadmiar obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. odebranie premii, degradacja.

Sprawiedliwość jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie nieomylna w kwestii sprawiedliwości. Z tego powodu może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest właściwa ocena sytuacji i postawienie zarzutu. Zimnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym uczuć bezbłędnie dojrzy prawdę.

Wydarzenia: Sprawiedliwość

Przyszedł czas, w którym zawita porządek. Posprzątamy nużący nieporządek, by nareszcie o nim zapomnieć i zaprosić na jego miejsce zdrową harmonię. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca niewyjaśnionych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

Porady od karty Sprawiedliwość

W ocenie sytuacji przeszkadzają emocje, przywiązanie, poczucie winy lub też postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Powinno się odrzucić emocje, aby obiektywnie popatrzeć na sytuację. Niezależnie od tego, jak bardzo podle się czujemy, konieczne jest zauważenie prawdy. Warto też pomyśleć nad tym, w jaki sposób osiągnąć harmonię.

Związki uczuciowe: Sprawiedliwość

Sprawiedliwość opowiada o tym, że zdobycie szczęścia i satysfakcja jest możliwe tylko wtedy, kiedy partnerzy w równym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera bądź też innymi podłymi uczynkami. Wszechświat ma już przygotowany plan w celu ukarania go. Skrucha lub też rosnąca pokora nic nie zdziałają. Nadszedł czas, żeby rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta uprasza o szczerość, wyrozumiałość w związku. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji warto przemyśleć za i przeciw.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie