Karta Wieża – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Wieża – przyszłość relacji

Wieża – ogólnie

Wieża oznaczana jest cyfrą 16. Karta ukazuje prawdę o światopoglądzie człowieka. Oparty był on na niewiedzy, przypuszczeniach, braku doświadczenia. Przyszedł czas, w którym należy zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Wszechświat rozwieje fantazję, w którą tak silnie wierzyliśmy. Nadchodzi moment, kiedy dobiega koniec czegoś istotnego. Choć to niełatwe będzie trzeba znaleźć wewnętrzną siłę oraz pogodzić się z tym oraz przyjąć rolę sumiennego ucznia. Od początku musimy nabierać poglądów tym razem opartych na faktach. Karta czasem ukazuje przywiązanie do pieniędzy bądź też uznania jakiejś sfery życiowej za dominującą (priorytetową).

Karta  Wieża – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: Wieża

Wieża nie zwiastuje niczego dobrego dla relacji. Może to być rozpad związku partnerskiego, separacja, rozwód. Jeśli do tego nie dojdzie, to będą przeważały konflikty, agresja, wrogość. Przeszłość da o sobie znać i zacznie objawiać się chociażby w formie informacji o zdradzie dokonanej parę lat wcześniej. Co może być oczywiście definitywnym powodem do rozłąki. Poczujemy, że nie damy rady dłużej tego ciągnąć.

Wieża jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie żegnała się z jakimś etapem w życiu. Niestety z pesymistycznymi odczuciami takimi jak pustka, odrzucenie, beznadzieja. Może znajdować się w przełomowym momencie życia, coś nowego, istotnego zaczyna wchodzić w drogę.

Porady od karty Wieża

Jeśli mamy wewnętrzne przeczucie, że nadszedł czas pożegnać się z czymś, bez wahania to zróbmy. Najwyraźniej to odpowiedni moment, aby rozpocząć coś nowego. Wieża przypomina o tym, że jesteśmy kowalami swojego losu. Najgorsze co można zrobić to bezczynnie przyglądać się narzuconemu biegowi wydarzeń. Dzisiejszy dzień będzie obfitował w niespodzianki.

Sfera finansowa: Wieża

Wieża często uosabia stratę, z tego powodu możemy spodziewać się zgubienia istotnych dokumentów, które mogą odbić się na naszej wypłacie. Nadciągają wydatki, które trzeba będzie spłacić od razu. Dlatego sfera finansowa będzie silnie nadszarpnięta.

Wieża – w uczuciach

Wieża wielokrotnie przynosi oświecenie, przebudzenie. Tak naprawdę karta jest niezbitą prawdą, która pokazuje dotkliwą rzeczywistość. Jest surowym nauczycielem, który chce nas czegoś nauczyć. Wieża sygnalizuje, że mogliśmy zostać wykorzystani, okłamywani, manipulowani. Rozmiar rozpaczy jest gigantyczny, lecz powinniśmy odczuwać wdzięczność za to, że nareszcie przejrzeliśmy na oczy.

Wydarzenia: Wieża

Nadciąga wiele nagłych, niespodziewanych wydarzeń. Może to być wypadek, zwolnienie z pracy. Coś, co dzieje się przez ułamek sekundy i nie ma sposobu, żeby to naprawić. Rzeczywistość pokaże nam, jak bardzo myliliśmy się w swoich poglądach. Jeśli uważaliśmy kogoś za przyjaciela, to może bez oporu, boleśnie nas oszukać itp. itd. Może to wywołać porzucenie dotychczasowego stylu życia i rozpoczęcie wszystkiego na nowych zasadach.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie