Karta Umiarkowanie – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Umiarkowanie – przyszłość relacji

Umiarkowanie – ogólnie

Umiarkowanie (Równowaga) oznaczone jest numerem 14. Reprezentuje zachowanie równowagi między wszystkimi sferami życia. Tej zdolności człowiek musi się nauczyć. Ciało fizyczne, jak i mentalne muszą być traktowane tak samo. W przeciwnym wypadku wszystko zacznie się burzyć, nic nie będzie działać właściwie. Nie może być tak, iż przewartościujemy rozwój zawodowy nad zdrowiem. Karta uprasza, aby przemyśleć, gdzie potrzebny jest umiar. Czego w naszym życiu jest za dużo? Ukazuje jedność łączącą ze światem. Zdrowe relacje międzyludzkie wymagają kompletnej akceptacji – odnalezienie umiaru między naszymi uczuciami względem osoby a prawdą, którą wskazuje nam rozsądek.

Karta  Umiarkowanie – przyszłość relacji

Umiarkowanie jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce nie będzie chowała w sobie urazy. Jest bardzo tolerancyjna, oddana. Nie narzuca własnego zdania i próbuje odszukać rozwiązanie najkorzystniejsze dla wszystkich stron. Istotny jest dla niej honor.

Porady od karty Umiarkowanie

Karta prosi, żeby zdobywać życiowe doświadczenie. Jeżeli coś nam nie wyjdzie, to przynajmniej zyskujemy wiedzę i nie mamy pretensji, że pozostaliśmy apatyczni. Wyciągajmy lekcję i nie obawiajmy się pomyłek! Wyłącznie one są w stanie zbliżyć nas do celu i doprowadzić do doskonałości!

Sfera finansowa: Umiarkowanie

Umiarkowanie pokazuje, że jesteśmy dobrzy w zarządzaniu finansami. Jeśli jest taka potrzeba, to potrafimy nic nie wydawać. Wiemy jak zdobyć dodatkową gotówkę. Jest to czas, kiedy wszystko będzie jak dawniej. Jeśli chodzi o zmiany, to będą one nadchodzić wolno. Z pewnością zdążymy się do nich przygotować psychicznie.

Związki uczuciowe: Umiarkowanie

Brak zmienności uczuć. Panowanie nad emocjami. Równowaga nierzadko wskazuje na pomoc, zrozumienie i zdolność słuchania. Jeżeli chodzi o seks, to będzie on wyważony. Ani za dużo, ani za mało. Jest to czas pełny spokoju dla związku.

Umiarkowanie – w uczuciach

Umiarkowanie pokazuje osobę, która przybiera pokerową twarz. Nie jest lekko domyślić się, o czym właściwie myśli. Nie rzuca słów na wiatr. Zanim cokolwiek powie, musi porządnie to przemyśleć. Nie jest dwulicowa. Zła wiadomość jest taka, iż karta niejednokrotnie reprezentuje zobojętnienie niełatwo będzie rozpocząć rozmowę lub też flirt.

Wydarzenia: Umiarkowanie

Nadszedł czas na odpoczynek, regenerację. Nie ma konfliktów miedzy ludźmi, zmartwień w miejscu pracy. Nic nie będzie nam ciążyć. Ostatni kamień spadł już z serca. Powinno się się poświęcić medytacji, przyjemnie spędzić czas. Relaks także jest wskazany. Pamiętajmy jednak, że Umiarkowanie to zachowanie harmonii. Więc nie przesadzajmy!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie