Karta Głupiec – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Głupiec – przyszłość relacji

Głupiec – ogólnie

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Oznacza rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się jakiś okres w życiu, a zaczyna coś zupełnie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego przedsięwzięcia bądź zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to definitywne pozostawienie za sobą tego, co było. Wędrowiec jest osobą dość łatwowierną bez doświadczenia życiowego. Jednakże charakteryzuje ją zapał, ufne patrzenie w przyszłość. Ma w sobie niebywałą siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi realistycznie ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie może ponieść.

Karta  Głupiec – przyszłość relacji

Głupiec – w uczuciach

Wędrowiec dodaje trochę otuchy. Wszystko można zaczynać od nowa. Nie ma ograniczonej ilości prób. Zachęca do tego, aby zapomnieć o cierpieniu i mimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez analizowania trzeba podjąć działanie. Nie zastanawiać się, ale działać! Może ukazywać pierwsze współżycie seksualne. Jest to pomyślny czas na romans po to, żeby mieć przepiękne wspomnienia oraz nabyć jakiegoś doświadczenia w sferze uczuciowej.

Związki uczuciowe: Głupiec

Głupiec niejednokrotnie oznacza chęć zakończenia związku. Jeżeli była to relacja toksyczna, odbierająca siły należy zrobić to natychmiast. Nie zastanawiajmy się, co będzie dalej i nie obawiajmy się wkroczyć w niewiadome. Karta nie wróży przykrych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek związku, karta może oznaczać pierwsze zbliżenia seksualne lub eksperymenty w łóżku.

Sfera finansowa: Głupiec

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej pracy. Rozrzutność i brak kontroli nad pieniędzmi. Jest to czas zdobywania nowych umiejętności oraz zdobywania doświadczenia zawodowego.

Wydarzenia: Głupiec

Nadchodzą nowe wydarzenia. Zakończenie jakiegoś etapu oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być relacja, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Co więcej, sytuacje te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, żeby zdobyć doświadczenie. Wędrowiec radzi, żeby nie podchodzić zbyt serio do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

Porady od karty Głupiec

Wcielajmy w życie to, co podpowiada serce. Rozsądek potrafi odebrać totalnie radość z życia. Z tego powodu powinno się poświęcać czas na przyjemności. Wędrowiec uprasza, żeby otworzyć się na nowe i pokonać lęk.

Głupiec jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia odpowiedzialnie, logicznie oraz rozsądnie. Może mieć duszę młodzieńca bądź po prostu być młodym człowiekiem. Uwielbia rozrywkowy styl życia, za dużo czasu spędza na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości i następstwach.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie