Karta Mag – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Mag – przyszłość relacji

Mag – ogólnie

Mag (Magik) oznaczony jest numerem jeden. Oznacza człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co nieznane, mistyczne. Nierzadko przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bezustannie pogłębia wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora i wyciąga wnioski. po czym przekazuje ją innym. Magik wywiera wpływ na otoczenie, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym znaczeniu jest manipulatorem. Karta próbuje nam powiedzieć, że posiadamy wszechstronne umiejętności. Jeśli szukamy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko szukać – tylko my możemy to zrobić. Nasze perspektywy są ogromne. Wykorzystujmy odpowiednio naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najodważniejsze zamierzenia.

Karta  Mag – przyszłość relacji

Mag – w uczuciach

Pytając o zamiary drugiej osoby, należy przyglądnąć się sąsiadującym kartom. W negatywnym znaczeniu magik może próbować nas zafascynować, dokonując najgorszych posunięć – manipulowania oraz kłamania. W pozytywnym znaczeniu może sugerować, iż mamy konieczne narzędzia do zbudowania solidnego związku i zapobiegania problemom, zanim przybiorą na sile.

Mag jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się pomysłowością i pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – ciężko się dziwić, ponieważ została obdarowana urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, także może pracować jako lekarz. Tajemniczość perfekcyjnie pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Potrafi przyciągnąć tłum.

Związki uczuciowe: Mag

Karta ukazuje kreatywność, także nie powinniśmy narzekać na rutynę w relacji. Kłopoty powiązane ze związkiem powinny zostać zakończone. Związek przepełni się bliskością. Mag uprasza, żeby wypowiadać się w sposób otwarty, podejmować ryzyko i działanie. Dzięki temu nasze cele powinny zostać osiągnięte.

Porady od karty Mag

To dobry dzień na działanie. Rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, manifestacje talentów. Przedstawmy światu bezmiar talentów. Jeśli podejmiemy próbę, to osiągniemy pozytywny rezultat. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – warto połączyć zdolności z niezłomnością.

Sfera finansowa: Mag

Pomyślny okres w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, w których trzeba wykazać się niezwykłymi zdolnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny wynik), ujawnienie umiejętności w nowej pracy, zadowolenie szefa. Osiągniemy to, czego pragnęliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Wydarzenia: Mag

Magik opowiada o tym, iż jest to okres, w którym niemało będzie się działo. Ciężko będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy ciągle czymś się zajmować. Czeka nas szukanie swojego miejsca na ziemi. Plany zakończą się realizacją i sukcesem. Jest to okres, kiedy możemy odkryć, czym tak naprawdę powinniśmy zajmować się w życiu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie