Wróżenie z dłoni – chiromancja

Magiczne wróżby z tarota

Wróżenie z dłoni – chiromancja

Chiromancja

Chiromancja, czyli innymi słowy wróżenie z dłoni liczy sobie co najmniej tyle lat, ile maja najstarsze egipskie piramidy. Od najdawniejszych czasów właściwościom ludzkiego ciała przypisywano dodatkowe znaczenie. Podobno w oczach można wyczytać wszystko. Jakakolwiek plamka znajdująca się w źrenicy oka może być sygnałem alarmowym i oznaczać jakieś schorzenie. Również kolor źrenic może być wskazówką jeśli chodzi o diagnozowanie stanu zdrowia. Być może coś jest w tych wszystkich domniemaniach. Ciało ludzkie jest bowiem chyba jednym z największych cudów tego świata, precyzyjnie działającym mechanizmem o bardzo skomplikowanej budowie.

Od tego, jak funkcjonuje dany narząd, może zależeć zdrowie całego organizmu. Nie dziwi specjalnie, że może ono kryć tajemnice, których do tej pory nie udało się rozszyfrować ani lekarzom, ani żadnym innym naukowcom. Można tez przytoczyć w tym miejscu przykład linii papilarnych- żaden człowiek nie posiada takiego samego ich układu a co za tym idzie, każdy człowiek jest zupełnie unikatową i niepowtarzalna istotą. Nie inaczej jest w przypadku przecinających wewnętrzna część dłoni każdego człowieka linii.

Najważniejsze z nich to linia serca oraz linia życia. One również maja niepowtarzalne układy, konfiguracje i długości. Wróżka wróżąca z dłoni jest w stanie przepowiedzieć nam nasza przyszłość, koleje naszego, zdrowia, życia, miłości tylko na podstawie tego, jak wyglądają linie znajdujące się wewnątrz naszych dłoni. Wróżby z ręki są o tyle ciekawe, że rzeczywiście mamy pewność, że są całkowicie indywidualne. Jeśli nie dowierzamy wróżkom, możemy zakupić w księgarni z publikacjami z zakresu ezoteryki odpowiednią książkę, w której znajdziemy dokładne instrukcje dotyczące tego, jak wróżyć z ręki, co oznaczają poszczególne linie na naszych dłoniach, która jest za co odpowiedzialna i co oznaczają różne konfiguracje tych linii. To, w którym miejscu się przecinają, jaką mają długość ma niebagatelne znaczenie dla kształtu i brzmienia całej wróżby.

Wróżby z ręki można zatem z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie; wystarczy zakupić dobrą i skrupulatnie opracowaną publikację, która poprowadzi nas przez wszystkie meandry tego rodzaju przepowiedni. Nawet jeśli się nie wierzy w to, że te linie rzeczywiście mają jakieś znaczenie zapisane specjalne dla nas w gwiazdach, to pomaga w uzmysłowieniu sobie, jak bardzo jesteśmy wyjątkowi. Jak bowiem zostało już powiedziane, nie ma dwóch ludzi, którzy posiadaliby takie same linie dłoni. Podobnie jak nie ma dwóch ludzi myślących w ten sam sposób ani nie znajdzie się para ludzi, którzy posiadaliby identyczne upodobania, gusta, zapatrywania, poglądy, uprzedzenia itp. Wróżba z rąk może nam pomóc w spojrzeniu na siebie z zupełnie nowej perspektywy, jako zupełnie odrębną jednostkę, której świętym i danym przez naturę prawem jest to, by różnić się od pozostałej części ludzkości. To jest właśnie jednak z najpiękniejszych i najbardziej genialnych a zarazem najprostszych i najbardziej oczywistych prawd: ludzie się różnią od siebie i zamiast starać się upodobnić do jakiejś filmowej gwiazdy lub dążyć do osiągnięcia figury znanej modelki, powinniśmy celebrować naszą indywidualność, bo to nasz największy skarb, którego tak często nie potrafimy dostrzec ani docenić.

Wynika to z tego, że ludzie starają się wtopić w tłum, boją się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. Nie jest to oczywiście coś, co należy potępiać. Trzeba jednak w każdej sytuacji zachować świadomość, że mamy prawo do własnego zdania i odrębnej opinii, choćby się to nie podobało innym ludziom.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie